Burak Şenyüz kimdir, Burak Şenyüz kaç yaşında?

05.11.2021
178
Burak Şenyüz kimdir, Burak Şenyüz kaç yaşında?

Burak Şenyüz kimdir, biyografi bölümünde Burak Şenyüz biyografi sayfası ile karşınızdayız. Burak Şenyüz kaç yaşında?, Burak Şenyüz memleketi neresi, Burak Şenyüz facebook, Burak Şenyüz nereli, Burak Şenyüz instagram, Burak Şenyüz ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Burak Şenyüz kimdir? başlığımızın detayları..

Burak Şenyüz Kimdir – Burak Şenyüz Biyografi

8 sene önce 222 kilo olan Burak Şenyüz, Şarkıcı olma hayalleriyle 2011 yılı Kasım ayında O Ses Türkiye’ye katılmaya karar verdi. Burak Şenyüz, 4 jüri üyesi de dönmeyince yarışmadan elenmişti.

8 sene önce 222 kilo olan Burak Şenyüz, yeniden O Ses Türkiye’ye katılmaya karar verdi. Şenyüz, ne mide cerrahi operasyonu ne de başka bir yöntem kullandı.Un şeker ve tuzu yaşamından çıkarıp sağlıklı beslenen Şenyüz, biraz da spor yaparak toplam 5 senede 123 kilo verdi.

Acun Ilıcalı yarışmaya yeniden katılan Şenyüz’ün, 8 sene önceki fotoğraflarıni buldu ve paylaşımı yaptı. Görüntüleri izleyen jüri üyeleri ve seyircinin ağzı açık kaldı.

Hayalleri kilo vermekle gerçeğe dönmeye başlayan Şenyüz’ün, Sözlerimi Geri Alamam şarkısını seslendirdiği enerjik performansına 2 jüri üyesi Beyazıt Öztürk ve Murat Boz döndü.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.