Burak Pamuk kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
234
Burak Pamuk kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Burak Pamuk kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Burak Pamuk kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Burak Pamuk kimdir? kaç yaşında?, Burak Pamuk kimdir? memleketi neresi, Burak Pamuk kimdir? evi nerede, Burak Pamuk kimdir? nereli, Burak Pamuk kimdir? instagram, Burak Pamuk kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Burak Pamuk kimdir? Biyografi

Burak Pamuk nereli? Kaç yaşında?

Burak Pamuk kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Burak Pamuk yer aldığı diziler? Burak Pamuk sevgilisi kim? Burak Pamuk boy kilo yaş bilgileri, ile ilgili araştırılanler, kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Burak Pamuk yaşamı ve biyografisi

Burak Pamuk Türk dizi ve sinema oyuncusu.

Burak Pamuk sevgilisi

Burak Pamuk 26 yaşındadır. Lise eğitimini bitirdiktan sonra İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Devlet tiyatrolarından bir çok tiyatro oyununda yer almıştır. İlk kez kamera karşısına “Savaşçı” dizisi ile çıkmıştır. Oyunculuğun bunun yanında müzikle ilgilenen, uğraşan Burak Pamuk “ Uğramadı Yaz” isimli bir single çıkarmıştır.

Burak Pamuk şimdilerde ise “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde bulunmaktadır. Burak Pamuk herkesin çok beğendiği ve sevdiği dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca’nın kuzenidir.

Burak Pamuk kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Burak Pamuk kilosu, boyu, burcu, sevgilisi ile ilgili bilgiler güncellenecektir.

Burak Pamuk dizileri ve filmleri

Burak Pamuk yer aldığı diziler? Burak Pamuk hangi dizilerde oynadı?

  • 2020 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
  • 2019 – Savaşçı
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.