Burak Öztarhan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
3.441
Burak Öztarhan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Burak Öztarhan kimdir?, biyografi sitemizde Burak Öztarhan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Burak Öztarhan kimdir? kaç yaşında?, Burak Öztarhan kimdir? memleketi neresi, Burak Öztarhan kimdir? evi nerede, Burak Öztarhan kimdir? nereli, Burak Öztarhan kimdir? instagram, Burak Öztarhan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Burak Öztarhan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Burak Öztarhan
Doğum tarihi: 1974
Doğum yeri: İstanbul
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Boşanmış (Nazlı Çelik ile)
Meslek: İş İnsanı
İnstagram hesabı için tıklayın

Burak Öztarhan nereli? Kaç yaşında?

Burak Öztarhan kimdir, yaş, kiminle evli, sevgilisi, çocuğu var mı, kardeşi, ailesi, ne iş yapıyor? Nazlı Çelik eşi kimdir? Burak Öztarhan yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Burak Öztarhan yaşamı ve biyografisi

Burak Öztarhan Türk İş insanı. Türkiye’nin ünlü spikerlerinden Nazlı Çelik ile 1999 ve 2012 senelerı içinde evli kaldı. Bu evlilik süresi boyunca Kayra Öztarhan adında bir çocukları dünyaya gözlerini açtı.

Burak Öztarhan 1974 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı.  İtalyan Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Amerika’da Mount Ida College’de İş İdaresi alanında sürdürdü.

Mesleki kariyerine 1999 senesinde Vepa Fırça Sanayi A.Ş. çatısı altında Satış ve Pazarlama Görevlisi olarak başladı. 2003 senesinde Vepa Özak Kozmetik Sanayi A.Ş’nin Genel Müdür Yardımcısı ve sonrasında da Genel Müdürü oldu. 2007’de ise Vepa group Stratejik Planlama ve İş Geliştirme Başkanı olarak unvan aldı. Günümüzde Vepa Group Yönetim Kurulu üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

Burak Öztarhan özel yaşamında ünlü haber spikeri Nazlı Çelik ile 1999 senesinde evlendi.Bu evliliklerinden Kayra isminde bir kız çocukları dünyaya gözlerini açtı. 2012 senesinde çift boşanma kararı aldı. Magazin dünyasına yansıyan boşanma nedeni ise Posta Gazetesi’nde ‘Son Ütücü’ olarak yazılar kaleme alan moda yazarı Huban Ayşem oldu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.