Burak Güçlü kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
116
Burak Güçlü kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Burak Güçlü kimdir?, biyografi sitemizde Burak Güçlü kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Burak Güçlü kimdir? kaç yaşında?, Burak Güçlü kimdir? memleketi neresi, Burak Güçlü kimdir? evi nerede, Burak Güçlü kimdir? nereli, Burak Güçlü kimdir? instagram, Burak Güçlü kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Burak Güçlü kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Burak Güçlü
Doğum tarihi: 2002
Doğum yeri: Bilinmiyor
Boyu: 1.71 cm
Kilo:  52 kg
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Bilinmiyor
Medeni hali: Bekar
Meslek:  Fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın.

Burak Güçlü nereli? Kaç yaşında?

Burak Güçlü kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Burak Güçlü sevgilisi? Burak Güçlü tik tok kimdir? TikTok üzerinden burakbeydlyz ve instagram hesabında burakresmii46 ismini kullanan Burak Güçlü ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Burak Güçlü yaşamı ve biyografisi

Burak Güçlü Türk Tiktok fenomenidir. Tiktok üzerinden payşlaşmış olduğu videolar syaesinde çok kısa süre içinde beğenilmeye ve tanınmaya başladı. Burak Güçlü kadar onlarca fan sayfası da bulunan genç sosyal platform fenomeninin takipçisi milyonlara ulaşmaktadır.

Burak Güçlü burakbeydlyz burakresmii46

Burak Güçlü özellikle Tiktok uygulaması üzerinden paylaşımı yaptığı keyifli ve bi hayli yaratıcı videolar aracılığıyla tanınmaya başladı. Videolarında genelikle kalabalık konseptleri seçen Burak Güçlü partnerleri ile bi hayli başarılı videolar ve içerikler üretmektedir. Paylaştığı videoların bazıları 3 milyonun üzerinde izlenme ile rekora koşan Burak Güçlü genç kızların göz bebeği.

Burak Güçlü Tiktok uygulaması üzerinden yayınlar yapmaya sürdürmektedir. Kısa sürede o kadar çok beğeni aldı ki, bazı hayranları aracılığıyla onlarca fan sayfası bulunmaktadır.

@burakbeydlyz

Sarılmalıyım sizinle♥️##teamdlyz İnstagram:burakresmii46♥️

♬ orijinal ses – azraglu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.