Burak Gacemer Kimdir? Biyografi Sayfası

24.10.2021
160
Burak Gacemer Kimdir? Biyografi Sayfası

Burak Gacemer Kimdir? Biyografi, bölümünde Burak Gacemer Kimdir? Biyografi sayfası ile karşınızdayız. Burak Gacemer Kimdir? Biyografi detayları ile daha da iyi tanıyalım.

Burak Gacemer Kimdir? Biyografi – Kaç Yaşında – Memleketi Neresi

Burak Gacemer Kimdir Biyografi

Burak Gacemer, 1981 senesinde İzmir’de dünyaya geldi. Esasen Selanik göçmenidir. İlkokul senelerında başladığı basketbol oyunculuğunda kısa bir sürede iyi bir kariyer yapan Burak Gacemer, 15 yıl boyunca Pınar Karşıyaka takımında oynadı ve bir çok kez milli takım forması giydi.

2007 senesinde sonra basketbolu bırakarak mankenlik yapmaya başlayan Burak Gacemer, 2008 senesinde Fashion Tv’de En İyi Erkek Manken ödülünü aldı.

2006 senesinde Brezilya’dan İzmir’e bir reklam kampanyası için modellik yapmaya gelen Larissa Gacemer ile tanışan Burak Gacemer, kampanya bittikten sonra Larissa, Brezilyaya dönse de İnternet ortamında uzun yıllar iletişim kurmaya sürdüler. Daha sonra ise Larissa Gacemer, İstanbul’a gelme kararı almasıyla 2011 senesinin Mayıs ayında evlendiler.

Demet Akalın ve Hadise’nin ”Düm Tek Tek” adlı şarkısının klibinde de oynadı.

2015 senesinin Mayıs ayında Atv de yayına giren Şoray Uzun’un sunduğu Döndür Şansını adlı yarışma programına eşi ile birlikte katıldılar. Yavuz Seçkin, Zeynep Mansur, Özlem Yıldız, Bülent Serttaş, Açelya Kartal ve Ümit Karan ile yarıştılar.

16 Eylül 2016 tarihinde vizyona giren Yavuz Seçkin’in Yıldızlarda Kayar adlı filminde eşi Larissa Gacemer ile birlikte rol aldı.

2016 Yıldızlar da Kayar

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.