Burak Dayı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
336
Burak Dayı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Burak Dayı kimdir?, biyografi sitemizde Burak Dayı kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Burak Dayı kimdir? kaç yaşında?, Burak Dayı kimdir? memleketi neresi, Burak Dayı kimdir? evi nerede, Burak Dayı kimdir? nereli, Burak Dayı kimdir? instagram, Burak Dayı kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Burak Dayı kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Burak Dayı
Doğum tarihi: 1988
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.72 cm
Kilo: 65 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Sanat Danışmanı
İnstagram hesabı için tıklayın.

Burak Dayı nereli? Kaç yaşında?

Burak Dayı kimdir ne iş yapıyor, yaş, boy kilo, instagram hesabı, ne iş yapıyor, mesleği? Burak Dayı Sanat Yönetmeni ve Sanat Danışmanı aslen nereli? Merve Boluğur sevgilisi Burak Dayı kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Merve Boluğur sevgilisi Burak Dayı yaşı kaç? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Burak Dayı yaşamı ve biyografisi

Burak Dayı Türk sanat yönetmeni ve bunun yanı sıra sanat danışmanıdır. Oyuncu Merve Boluğur’a olan hayranlığı ve sonrasında hayranı olduğu Merve Boluğr ile sevgili olması ile tanınmaya başladı.

Burak Dayı 1988 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğiitm yaşamına İstanbul’da başladı. Günümüzde sanat yönetmenliğ ve sanat danışmanlığı üzerine ArtInside Office Design şikretinde çalışmalarını sürdürmektedir. Burak Dayı 2015 senesinde şarkıcı Murat Dalkılıç ile evlenip 2017 senesinde ayrılan Merve Boluğur’un ınstagram hesabı üzerinden paylaşımı yaptığı fotoğraflara yorum sonrasında da aşkını ilan edtemesi ile gündeme geldi. Burak Dayı Merve Boluğur ile sevgili olduktan sonra sevgilisine “Kumralım” diye hitap etmeye başladı. Burak Dayı 2 yıl boyunca Merve Boluğur’un instagram hesabında paylaşımlarının altına yorum yazdı ve en sonunda aşkını ilan etti. Oyuncu Merve Boluğur ise sanat yönetmeni ve hayranı olan Burak Dayı ile sevgili oldu.

Burak Dayı ve Merve Boluğur 2020 senesinde Alaçatı’da yaptıkları tatil sonrasında oyuncu Merve Boluğur instagram heabından paylaşımı yaptığı bir fotoğraf ile parmaklarına kalp emojisi ile kapattı. Bu fotoğraf karesi magazin ve medya camiasında Merve Boluğur sevgilisi Burak Dayı ile nişanlandı mı sorularını akıllara getirmiştir

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.