Burak Dayı kimdir, Burak Dayı kaç yaşında? Nereli

22.09.2021
650
Burak Dayı kimdir, Burak Dayı kaç yaşında? Nereli

Burak Dayı Kimdir?, Burak Dayı kaç yaşında, Burak Dayı memleketi neresi. Biyografi bölümümüzde Burak Dayı Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Mesleği Yönetmen olan Burak Dayı 1988 tarihinde doğmuştur. Burak Dayı biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Burak Dayı kimdir

Burak Dayı

1988 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Burak Dayı üniversite mezunudur. Türk sanat yönetmenliği ve bunun yanı sıra sanat danışmanlığı üzerine Artlnside Offıce Design şirketinde yoğun bir çalışma temposuyla işine sürdürmektedir. Dayı’yı tanımamız Merve Boluğur’la olan ilişkisinden dolayıdır. Herkesin merak ettiği bu gizemli insan bir anda gündem oldu. Boluğur hayranı olan Dayı, 2 sene boyunca sosyal platformdan, Boluğur’un fotoğraflarınin altına beğeni yorumlara yazmıştır. Daha sonra hayaline kavuşan Dayı bu yaz ünlü oyuncuyla tatil yaparken, sosyal platform hesabından gerçek aşk diye paylaşılan bir fotoğrafta Merve Boluğur’un yanında olduğu gözlemlendi ve bir anda gündem oldu. Dayı’nın ilk etapta 200 kişilik sosyal platform hesabı kısa zaman zarfında binlerce takipçiyle doldu. Gelin gizemli olan Burak Dayı Kimdir? Boyu, yaşı, kilosu Kaçtır? Gibi sorulara yanıt verdiğimiz yazımıza geçelim.

Burak Dayı Mesleği Nedir?

Burak Dayı üniversiteden sonra Artlnside Office Design şirketinde sanat danışmanlığı ve sanat yönetmenliği üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Burak Dayı Ne Zaman Doğdu?

Doğum günü bilgisine ulaşamadığımız dayı 1988 senesinde İstanbul’da dünyaya merhaba demiştir.

Burak Dayı Boyu Kaçtır?

164 cm boyunda olan Boluğur’dan 3 cm uzun olan Dayı 177 cm boyundadır.

Burak Dayı Kaç Kilo?

Fotoğraflarda fit görüntüsüyle dikkat çeken Dayı’nın 70 kg civarında olduğu bilinmekte.

Burak Dayı Yaşı Kaç?

Boluğur’un sevilisi Dayı’nın 1988 senesinde dünyaya geldiğunu bilinmekte buda 2020 itibariyle 32 yaşında olduğunu gösterir.

Burak Dayı Göz Rengi Nedir?

Dayı’nın kahverengi göz rengine sahip olduğunu bilinmekte.

Burak Dayı Saç Rengi Nedir?

Boluğur’un sevgilisi Dayı siyah saç rengine sahiptir.

Merve Boluğur Kimdir?

Yeni sevgilisiyle bu yaz en fazla konuşulan isimlerden olan Merve Boluğur 16 Eylül 1987 İstanbul’da dünyaya merhaba demiştir. 2015 senesinde Murat Dalkılıç’la dünya evine girmiştir bu evlilik 2017 senesinde sona ermiştir. Bugünlerde ise Burak Dayı ile aşk yaşamaktadır. Türk model, dizi ve sinema oyuncusudur.

Burak Dayı Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

24,4 bin takipçili genelde sanatsal resimler ve çizimler paylaşan son haftalarda Boluğur’la da resimler yükleyen Dayı’nın İnstagram kullanıcı adı @karubiyad’tır.

Adı Soyadı:
Burak Dayı
Meslek:
Yönetmen
Doğum Tarihi:
1988
Boyu:
177 cm
Kilosu:
70 kg
Göz Rengi:
Kahverengi
Sevgilisi:
Merve Boluğur
Burcu:
Bilinmiyor
Eğitimi:
Üniversite Mezunu
Doğum Yeri:
İstanbul
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.