Burak Bayhan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
280
Burak Bayhan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Burak Bayhan kimdir?, biyografi sitemizde Burak Bayhan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Burak Bayhan kimdir? kaç yaşında?, Burak Bayhan kimdir? memleketi neresi, Burak Bayhan kimdir? evi nerede, Burak Bayhan kimdir? nereli, Burak Bayhan kimdir? instagram, Burak Bayhan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Burak Bayhan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Burak Bayhan
Doğum tarihi: 2001
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.68 cm
Kilo: 62 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Bilinmiyor
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen, Tiktoker
İnstagram hesabı için tıklayın

Burak Bayhan nereli? Kaç yaşında?

Burak Bayhan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Tiktok Fenomeni Burak Bayhan (Burakbyx) kimdir? Burak Bayhan doğum tarihi ve sevgilisi kimdir? Burak Bayhan ile ilgili araştırılan bilgiler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birilikte olacak.

Burak Bayhan yaşamı ve biyografisi

Burak Bayhan “Burakbyx” Türk tiktoker ve sosyal platform fenomenidir. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımı yaptığı video ve fotoğraflarla genç kızlar aracılığıyla sevildi ve takip edilmeye başlandı.

Tiktok Fenomeni Burak Bayhan (Burakbyx) kimdir

Burak Bayhan 2001 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Diyarbakı’dır. Günümüzde yaşamını İstanbul’da ilerleten genç fenomen Tiktok ve Youtube hesapları üzerinden ünlendi ve bir hayli önemli takipçiye sahip olmaya başladı.

Burak Bayhan sevgilisi ile ilgili net bir bilgi yoktur şuan için. Lakin ”sametizs Samet Topçu, Rüzgar ve Emir Sarıca” ile çok iyi birer arkadaştır. Burak Bayhan bir dönem “berkenizm” adlı Tiktok fenomeni ile gündeme gelmiş ve aralarındaki sorunu açıklayan bir video yayınlamıştır.

Genç ve yakışıklı fenomen Burak Bayhan bekar olup yaratıcı içerikler üretmeye sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.