Bulut Genç kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
232
Bulut Genç kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Bulut Genç kimdir?, biyografi sitemizde Bulut Genç kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Bulut Genç kimdir? kaç yaşında?, Bulut Genç kimdir? memleketi neresi, Bulut Genç kimdir? evi nerede, Bulut Genç kimdir? nereli, Bulut Genç kimdir? instagram, Bulut Genç kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Bulut Genç kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Bulut Genç
Doğum tarihi: 29 Kasım 1996
Doğum yeri: Mersin
Boy: 1.76 cm
Kilo: 65 kg
Burcu: Yay
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek:  Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Bulut Genç nereli? Kaç yaşında?

Bulut Genç kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Bulut Genç sevgilisi? Bulut Genç Ramo dışında yer aldığı diziler, hangi dizilerde oynadı? Hakkında araştırılanler, yeni dizisi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Bulut Genç yaşamı ve biyografisi

Bulut Genç Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. 2012 senesinde başladığı tiyatro çalışmaları ve 2018 senesinde oynadığı dizi filmlerle tanınmaya başladı.

Bulut Genç sevgilisi

Hüseyin Bulut Genç 29 Kasım 1996 senesinde Mersin Erdemli beldesinde ailenin tek çocuğu olarak dünyaya gözlerini açtı. Doğum ismi ardından Bulut Genç olarak değiştirildi. Eğitim yaşamına Erdemli’de başlayan Bulut Genç liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Mersin Üniversitesi Sinema TV Bölümünde sürdürdü ve bu alandan mezun oldu.

Bulut Genç oyunculuk kariyerine 2012 senesinde tiyatro sahnelerinde rol alarak başladı. 5 yıl tiyatroda bir çok oyunda rol aldıktan sonra İstanbul’a taşındı ve kamera arkasında panter asistanı olarak çalışmaya başladı. Lakin oyunculuk tutkusu daha da büyüdü ve tiyatroya döndü. Aynı zamanda sinema sektöründe de boy göstermek isteyen Bulut Genç, 2019 senesinde “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde “Tacettin” kişiliğiyle yer aldı. 2020 senesinde “Ramo” dizisinde “Salim Yalinsu” kişiliğiyle daha kapsamlı bir kitle aracılığıyla tanınmaya başladı.

2020 senesinde “Maria ile Mustafa” dizisinin kadrosunda bulunan bulunan genç kızların gözdesi yakışıklı oyuncu Bulut Genç bekar olup yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Bulut Genç dizileri ve filmleri

Bulut Genç yer aldığı diziler? Bulut Genç hangi dizilerde oynadı? Aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • 2020 Maria ile Mustafa TV Dizisi
  • 2020 Ramo (Salim Yalinsu) TV Dizisi
  • 2019 Bir Zamanlar Çukurova (Tacettin) TV Dizisi
  • Metanoia Kısa Film
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.