Bülent Aydemir Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
385
Bülent Aydemir Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Bülent Aydemir Kimdir?, biyografi sitemizde Bülent Aydemir Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Bülent Aydemir Kimdir? kaç yaşında?, Bülent Aydemir Kimdir? memleketi neresi, Bülent Aydemir Kimdir? evi nerede, Bülent Aydemir Kimdir? nereli, Bülent Aydemir Kimdir? instagram, Bülent Aydemir Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Bülent Aydemir Kimdir? Biyografi

Bülent Aydemir Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

Gazeteci ve televizyoncu Bülent Aydemir Kimdir? Kaç yaşında? Esasen memleketi neresi? Kısa olarak yaşamı ve biyografisi sizlerle kim kimdir bölümümüzde.

Bülent Aydemir 20 Mayıs 1976 senesinde Diyarbakır’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi Esasen Diyarbakır olup burada doğmuştur. Çocukluk seneleri ve eğitim hayatına Diyarbakır’da başlayan Bülent Aydemir Boğa burcudur.

Üniversite eğitimi için Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünnü kazanan Bülent Aydemir üniversiteden mezun olduktan sonra medya ve gazetecilik kariyerinin yolculuğu ilk kez 1996 senesinde start verdi.

O vakitlerda Ankara’da İhlas Haber Ajansı Ankara haber merkezinde gazetecilik mesleğine giriş yaptı. Kısa süre içinde editörlükten, muhabirliğe ve yurt müdürlüğüne yükseldi.

Medya kariyerinin ikinci basamağı ise Sabah Gazetesi çatısı altında Başbakanlık Muhabirliği yapması oldu. Bu etaptan sonra Habertürk Gazetesi’nde Başbakanlık muhabirliği, Ankara Haber Müdürlüğü ve Ankara Temsilciliği yaptı.

Günümüzde Habertürk’te sabah ekonomi programı olan Para Gündem’de çalışmalarını sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.