Buket Güler kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
337
Buket Güler kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Buket Güler kimdir?, biyografi sitemizde Buket Güler kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Buket Güler kimdir? kaç yaşında?, Buket Güler kimdir? memleketi neresi, Buket Güler kimdir? evi nerede, Buket Güler kimdir? nereli, Buket Güler kimdir? instagram, Buket Güler kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Buket Güler kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Buket Güler
Doğum tarihi: 01/01/1983
Doğum yeri: Ankara
Boyu: 1.70 cm
Kilo:  50 kg
Burcu:  Oğlak
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Sunucu, Spiker
İnstagram hesabı için tıklayın.

Buket Güler kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Buket Güler kimdir, nereli, kaç yaşında, boy ,kilo ve hangi burç? Hangi kanallarda çalıştı? Daha önce Habertürk Buket Güler instagram hesabı, Buket Güler CNN’den ayrıldı mı? Sevgilisi, evli mi, kiminle evlendi, fotoğrafları, fotoğrafları kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Buket Güler yaşamı ve biyografisi

Buket Güler 1983 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına başkent Ankara’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Ankara Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde sürdü. Daha sonra Yüksek Lisans eğitimini İstanbul Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde bitirdi.

Gazetecilik kariyerine ilk kez Ankara’da Hürriyet Gazetesi Dergi Grubu’nda muhabir olarak başladı. Bu süreci ardından Hürriyet Gazetesi’nin ekleri olan ile TEMPO Dergisi takip etti. Bu dergide özel haberler ve röportajlar yapan Buket Güler ardından televizyon ekranlarına transfer oldu.

2009 senesinde İlk televizyon kanalı TRT Türk oldu. Burada “Dünyamız Detay” ve “TRT Dünya Gündemi” adlı programları sundu. Bir sonraki durağı 2016 senesinde Habertürk ekranları oldu. Bu ekranda “Gün Ortası” ve “Güne Bakış” programlarını sundu. 2018 senesinde CNN TÜRK ekranlarına geçen isim oldu.

Buket Güler bekar olup, sevgilisi yoktur. Yaşamını İstanbul’da ilerleten başarılı sunucu ve spiker haberlerden derlediği hayat hikayeleri üzerine kitabının hazırlığını sürdürmeye sürdürmektedir. 

Buket Güler hangi kanallarda çalıştı?

Buket Güler çalıştığı televizyon kanalları ve gazeteler aşağıda sıralanmaktadır.

  • CNN Türk Sunucu – Spiker 2019
  • Habertürk TV Sunucu – Spiker 2016
  • TRT Türk Sunucu – Spiker 2009
  • Hürrriyet TEMPO Dergisi 2006

Buket Güler fotoğrafları

buket güler sevgilisi
buket güler kırmızıtürk
buket güler kiminle evlendi
buket güler fotoğrafları
buket güler evli mi
buket güler cnn den ayrıldımı
buket güler boy kilo
buket güler yaş bikini
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.