Buket Dizer kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
1.748
Buket Dizer kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Buket Dizer kimdir?, biyografi sitemizde Buket Dizer kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Buket Dizer kimdir? kaç yaşında?, Buket Dizer kimdir? memleketi neresi, Buket Dizer kimdir? evi nerede, Buket Dizer kimdir? nereli, Buket Dizer kimdir? instagram, Buket Dizer kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Buket Dizer kimdir? Biyografi

Buket Dizer nereli? Kaç yaşında?

Buket Dizer kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Buket Dizer mesleği, ne iş yapıyor?  Buket Dizer sevgilisi? Buket Dizer boy kilo yaş bilgileri. Buket Dizer ile ilgili araştırılanler, kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Buket Dizer yaşamı ve biyografisi

Buket Dizer Tütk ünlü modacı Başak Dizer’in kız kardeşidir. Buket Dizer Başak Dizer ile birlite tekne turları ve Tayland tatili ile gündeme gelen isimler içinde yerini almıştır.

Buket Dizer kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Buket Dizer 1985 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. İstanbullu bir ailenin kızı olan Buket Dizer’in ablası Türk modacı stilist ve stil danışmanı Başak Dizer’dir. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Buket Dizer kameralıdan uzak bir hayat sürmektedir. Buket Dizer Çağatay Ulusoy ile sevgilisi oldukları yönünde iddialarla magazin gündeminde konu olmuştur. Lakin Çağatay Ulusoy ve Buket Dizer aracılığıyla konuya ilişkin resmi bir açıklama yapılmamıştır.

Buket Dizer boyu 1.68 cm kilosu 55 kg burcu Oğlak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.