Buket Dereoğlu Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
150
Buket Dereoğlu Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Buket Dereoğlu Kimdir?, biyografi sitemizde Buket Dereoğlu Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Buket Dereoğlu Kimdir? kaç yaşında?, Buket Dereoğlu Kimdir? memleketi neresi, Buket Dereoğlu Kimdir? evi nerede, Buket Dereoğlu Kimdir? nereli, Buket Dereoğlu Kimdir? instagram, Buket Dereoğlu Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Buket Dereoğlu Kimdir? Biyografi

Buket Dereoğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Buket Dereoğlu babası Ercan Yazgan yaşamını yitirdi. Buket Dereoğlu İdil Yazgan ilişkisini merak edenler oldu. Ayrıca Buket Dereoğlu Billur Yazgan üvey kardeştirler. Buket Dereoğlu estetik olmadı hiç. Buket Dereoğlu son hali ile bile ilk günlerde olduğu gibi duru güzelliğe sahip. Buket Dereoğlu eşi 2 evliliği oldu. Buket Dereoğlu kaç yaşında merak edenler için 48 yaşındadır.

Asıl ön adı Selin Buket Dereoğlu olan güzel oyuncuyu herkes Bizimkiler dizisinden hatırlamaktadır. 1970 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Buket Dereoğlu, daha 3 yaşındayken aile ilişkileri zedelenmiş ve anne babası ayrılmışlardır. 2018 Mart ayında yaşamını kaybeden usta oyuncu Ercan Yazgan Buket Dereoğlu’nun üvey babasıdır.

Yakup Karaosmanoğlu ile akraba olduğu ile sürülmektedir. Buket Dereoğlu, eğitim yaşamı İstanbul’da geçmiştir.  Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvar Oyunculuk Bölümü mezunudur. Buket Dereoğlu 48 yaşında olup aslen İzmirlidir.

Özel yaşamında evlilikleri de oldu. 1994 senesinde Volkan Severcan ile evlendi. 1996 senesinde boşandı. 2004 senesindeyeni bir mutluluğa yelken açtı. Özgür Özgültekin ile evlendi, Can adında bir oğlu oldu. Lakin 2009 senesinde bu  evlilik bitti.

Buket Dereoğlu İstanbul Zekeriyaköy’de bulunan bir restaurant cafe işletmektedir. Bunun yanında oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Bugüne kadar “Bizimkiler, Cümbüş Sokak, Yaseminname, Oğlum Adam Olacak, Çiçek Taksi, Tatlı Kaçıklar, Ağustos Böceklerini Unutma, Yarı Şaka Yarı Ciddi, Tuzu Kurular, Sırlar Dünyası, Ömerçip, En İyi Arkadaşım, Dayı, Cennet Mahallesi, Avrupa Yakası, Pulsar, Gemilerde Talim Var, Arka Sokaklar, Papatyam, Çılgın Kanal, Müziklerin Efendisi, Sudan Sebepler, SüperTürk, Eve Düşen Yıldırım, Oflu Hocanın Şifresi, Yasak, Sen Benimsin ve Oflu Hocanın Şifresi 2” gibi sinema ve dizilerde rol almıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.