Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Selma Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
387
Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Selma Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Selma Kimdir?, biyografi sitemizde Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Selma Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Selma Kimdir? kaç yaşında?, Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Selma Kimdir? memleketi neresi, Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Selma Kimdir? evi nerede, Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Selma Kimdir? nereli, Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Selma Kimdir? instagram, Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Selma Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Selma Kimdir? Biyografi

Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Selma Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Selma Kimdir? Selma Hanım kim? Esasen nereli? Karadeniz’in hangi ilinden? Gerçek mesleği ne? Ne iş yapıyor? TV8 ekranlarında yayına giren halk jüri üyelerinden birisi olan Selma hanımın yaşamını merak mı ediyorsunuz?

İşte Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Selma ile ilgili ulaşabileceğiniz bazı bilgiler. “Bugün Düğünümüz Var” Halk Jürisi Selma Hanım, yanında ablası olarak hitap ettiği Hatun hanım ve sunucu Sema Öztürk ile birlikte ekranları doldurmaktadır.

Bugün Düğünümüz Var müsabakasında verdiği puanlar ile etki yaratan halk jürisi Selma hanım, Karadeniz şivesi ile ve dobra konşmaları ile de halk aracılığıyla bi hayli sevilmektedir.

Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Selma hanım asıl ve tam adı Selma Aktepe’dir. Selma Aktepe Karadeniz’in Rize ilinde dünyaya gözlerini açtı. Günümüzde

Tv8 “Bugün düğünümüz var” jürisi  ve bunun yanı sıra Yardımcı oyuncu ve TV oyuncu actress.

Yarışma formatında rakip gelinlerin puanlarından hemen sonra tüm dengeleri bozma yetisine sahip oylar kullanan Selma Hanım seyirciler aracılığıyla bi hayli beğeni toplamaktadır. Yarışmanın formatına göre kazanan çift toplam 50 bin liralık ödülün sahibi olmaktadırlar.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.