Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Hatun Hanım Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
330
Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Hatun Hanım Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Hatun Hanım Kimdir?, biyografi sitemizde Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Hatun Hanım Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Hatun Hanım Kimdir? kaç yaşında?, Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Hatun Hanım Kimdir? memleketi neresi, Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Hatun Hanım Kimdir? evi nerede, Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Hatun Hanım Kimdir? nereli, Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Hatun Hanım Kimdir? instagram, Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Hatun Hanım Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Hatun Hanım Kimdir? Biyografi

Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Hatun Hanım Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Hatun Hanım kim? TV8 televizyonunda ekrana gelen yarışma programının halk jürilerinden birisi olan Hatun hanım gerçekte kimdir? Hayatını merak mı ediyorsunuz? İşte gelinler, damatlar ve düğün konseptlerine yaptığı yorumlarla haftanın kazananına ciddi anlamda katkı sağlayan oyları ile Bugün Düğünümüz Var Halk Jürisi Hatun Hanım Kimdir gelin hep birlikte göz atalım.

“Bugün Düğünümüz Var” Halk Jürisi Hatun Hanım TV8 ekranında yayınlanmaktadır. Yarışma programının jüri üyesi ise dizi ve sinema oyuncusu güzel sunucul Sema Öztürk.

Hatun hanım, 1963 senesinde Mersin’de dünyaya gözlerini açtı. Hatun hanım bugün 56 yaşındadır. Memleketi aslen Mersin. Daha önce iyi bir gözlemci olan Hatun Hanım şimdilerde TV8 çatısı altında “Bugün Düğünümüz Var” programında halk jürisidir.  Çeşitli medya ve ajan bünyesinde yer aldı.

Hatun hanım halk jürisi olarak verdiği puanlar nedeni ile bi hayli önemli bir pozisyona sahiptir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.