Buğçe Kondakçı kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
560
Buğçe Kondakçı kimdir, nereli, kaç yaşında?

Buğçe Kondakçı Kimdir, biyografi sitemizde Buğçe Kondakçı ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Buğçe Kondakçı kaç yaşında?, Buğçe Kondakçı memleketi neresi, Buğçe Kondakçı evi nerede, Buğçe Kondakçı nereli, Buğçe Kondakçı instagram, Buğçe Kondakçı ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Buğçe Kondakçı Biyografi

Buğçe Kondakçı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Buğçe Kondakçı lisanslı yüzücü ve bunun yanı sıra sosyal platform fenomenidir. 22 Ağustos 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Günümüz saygınlığı ile yaşı 23 yaşındadır. Youtube üzerinden paylaşımı yaptığı tarifler ve egzersiz videoları ile tanındı ve yıldızı parlamaya başladı.

Buğçe Kondakçı yaşamı ve biyografisi

Buğçe Kondakçı 22 Ağustos 1997 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Lise eğitimini Acarkent Doğa Koleji’nde bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Bilgi Üniversitesi Bilgi ve Ekonomi Bölümü’nde sürdü. Ardından Loverpool Üniversitesi’nde İşletme eğitimi gördü. Çok ufak yaşlarda çeşitli spor dalları ile ilgilendi. Lisanslı yüzücülük yaptı.

Buğçe Kondakçı boy kilo yaş hayatı, nasıl kilo verdi, eski kilolu hali biyografi ve vikipedi bilgileri

Rutin yaşamında yüksek enerjisi ile tanınan güzel fenomen verdiği kilolarla da gündeme gelmiştir. Kayak, tenis ve basketbol sporları ile ilgilenen Buğçe Kondakçı şimdilerde yaşamını İstanbul Çengelköy’de sürdürmektedir. 

Buğçe Kondakçı karın ile ilgili egzersizleri ile ve tarifleri ile öne çıkan isimler içinde oldu. Tariflerinde yer verdiği omlet ve pankek tarifleri ile trendi yakaladı.

Buğçe Kondakçı boy, kilo ve hangi burç?

Buğçe Kondakçı boyu 1.64 cm kilosu 52 kg ve burcu Aslan.

Buğçe Kondakçı nasıl kilo verdi?

Buğçe Kondakçı diyeti ve spor programlarına ilişkin bilgileri youtube kanalında bulacaksınızdır. Ayrıca birbirinden renkli tariflere de inceleyebilirsiniz. Buğçe Kondakçı eski hali ve Buğçe Kondakçı kilolu hali takipçileri aracılığıyla en fazla araştırılan knular içinde yer almıştır.

Buğçe Kondakçı sevgilisi kim?

Buğçe Kondakçı sevgilisi, aşk yaşamı ve özel yaşamına ilişkin net bilgiler yoktur. 21 yaşında bir kez aşık olan güzel fenomen ardından aşk yaşamı biraz bocalamıştır.

Buğçe Kondakçı kimdir, kaç yaşında, boyu, instagram, youtube hesabı, karın, kalça egzersizleri, boy kilo, eski hali, kilolu hali, diyeti, burun estetiği oldu mu, nasıl kilo verdi,  vücut ölçüleri, spor programı, annesi babası, ailesi, kısaca yaşamı, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarıne değindik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.