Boncuk Yılmaz Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
152
Boncuk Yılmaz Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Boncuk Yılmaz Kimdir?, biyografi sitemizde Boncuk Yılmaz Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Boncuk Yılmaz Kimdir? kaç yaşında?, Boncuk Yılmaz Kimdir? memleketi neresi, Boncuk Yılmaz Kimdir? evi nerede, Boncuk Yılmaz Kimdir? nereli, Boncuk Yılmaz Kimdir? instagram, Boncuk Yılmaz Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Boncuk Yılmaz Kimdir? Biyografi

Boncuk Yılmaz Kimdir? (Çukur Dizisi Saadet) Nereli? Kaç Yaşında?

Boncuk Yılmaz 3 Mayıs 1981 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Güzel oyuncu 37 yaşında. Şu aralar Çukur dizisi Saadet rolünü oynamakta ve dizinin Sadişi. Boncuk Yılmaz’ın eğitim yaşamı İstanbul’da geçti. Lakin Üniversite için Eskişehir’e gitmek durumunda kaldı. Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Basın Yayın Bölümü’nde okudu ve mezun oldu. Eskişehir’de okuması ona oyunculuk kariyerinin perdelerini araladı.

Bir dönem tren seyahati esnasında, Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak sinema filminin ünlü Türk yönetmen ve yapımcısı Ahmet Uluçay ile tanışır.  Bu tanışma oyunculuk kariyeri için dönüm noktası olur.

Lakin Türk halkı onu daha çok eski yeşilçam sineması tiplemesi ile Haneler projesinde tanıdı ve sevdi.

2002 senesinde adım attığı oyunculuk kariyerinde şimdiye kadar “Bir Yastıkta, Mazi Kalbimde Yaradır, Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak, Sıla, Kızlar Yurdu, Çukur ve Haneler” gibi birden çok çalışmada rol aldı.

Boncuk Yılmaz 2013 senesinde oyuncu Fethi Kantarcı ile evlendi. Bu evliliğinden Kılıç Ali isminde bir oğlu bulunmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.