Boğaçhan Talha Peker kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
701
Boğaçhan Talha Peker kimdir, nereli, kaç yaşında?

Boğaçhan Talha Peker Kimdir, biyografi sitemizde Boğaçhan Talha Peker ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Boğaçhan Talha Peker kaç yaşında?, Boğaçhan Talha Peker memleketi neresi, Boğaçhan Talha Peker evi nerede, Boğaçhan Talha Peker nereli, Boğaçhan Talha Peker instagram, Boğaçhan Talha Peker ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Boğaçhan Talha Peker Biyografi

Boğaçhan Talha Peker kaç yaşında, Sedat Peker Boğaçhan Talha Peker? Boğaçhan Talha Peker annesi kim?  Boğaçhan Talha Peker Arka Sokaklar, Diriliş Ertuğrul dizileri dışında hangi dizi ve filmlerde rol aldı? Boğaçhan Talha Peker doğum tarihi, boy kilo yaş ve burcu?

Boğaçhan Talha Peker Sedat Peker oğlu oyuncu Boğaçhan Talha Peker yer aldığı diziler? Boğaçhan Talha Peker yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları.

Boğaçhan Talha Peker boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Boğaçhan Talha Peker 2008 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Annesi Avukat Özge Yılmaz Peker ve babası Sedat Peker’dir. İlköğretim mezunu olan Boğaçhan Talha Peker halen çocuk yaşlarda Türkiye’nin en popüler ve fenomen diz film projeleri içinde yer almayı başarmıştır.

Boğaçhan Talha Peker babası Sedat Peker aslen Rizelidir. Ayrıca Serdar Han Peker, Filiz Lina Peker ve Celal Han Peker isminde kardeşleri bulunmaktadır.

Boğaçhan Talha Peker oyunculuk kariyerine Diriliş Ertuğrul dizisinde oynadığı kayı çocuğu Turalı rolü ile adım attı. Bu dizde oynadığı rol ile büyük bir çıkış yakaladı. Boğaçhan Talha boyu, kilosu ve burcu doğum tarihinin gün ay olarak yer almadığından dolayı net bilgi verilmemiştir. İnstagram hesabı için tıklayabilirsiniz.

Boğaçhan Talha Peker dizileri ve filmleri

  • 2019 Diriliş Ertuğrul (Turalı)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.