Boğaç Aksoy kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
347
Boğaç Aksoy kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Boğaç Aksoy kimdir?, biyografi sitemizde Boğaç Aksoy kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Boğaç Aksoy kimdir? kaç yaşında?, Boğaç Aksoy kimdir? memleketi neresi, Boğaç Aksoy kimdir? evi nerede, Boğaç Aksoy kimdir? nereli, Boğaç Aksoy kimdir? instagram, Boğaç Aksoy kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Boğaç Aksoy kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Boğaç Aksoy
Doğum tarihi: 7 Şubat 1989
Doğum yeri:  İstanbul
Boy: 1.80 cm
Kilo: 70 kg
Burcu: Kova
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Model, Manken
İnstagram hesabı için tıklayın

Boğaç Aksoy nereli? Kaç yaşında?

Boğaç Aksoy kimdir, yaş, boy, vücut, annesi, babası kim? Boğaç Aksoy evlendi mi? Nişanlısı, sevgilisi kimdir? Boğaç Aksoy Altay Bayındır ilişkisi ne? Arka Sokaklar Volkan gerçek adı ne?  Boğaç Aksoy kim kimdir bölümümüzde Boğaç Aksoy yaşamı ve biyografi detayları ile ilgili kapsamlı bilgiler sunacağız.

Boğaç Aksoy yaşamı ve biyografisi

Boğaç Aksoy Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Aynı zamanda ışıkçı, model ve mankendir. 2012 senesinde katıldığı Best Model Yarışması ile yaşamı bir anda değişmeye başladı. En büyük çıkışını Arka Sokaklar dizisinde Polis Volkan rolü ile yaptı. Boğaç Aksoy dizi oyunculuğuna başlamadan önce film setlerinde ışıkçı olarak görev aldı.

Arka Sokaklar Volkan gerçek adı?

Boğaç Aksoy 7 Şubat 1989 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Annesi ve ailesi ile birlikte yaşayan oyuncunun üvey babası İlçe Emniyet müdürüdür. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Boğaç Aksoy lise eğitiminden sonra Akademi 35 Buçuk Sanat Akademisi çatısı altında oyunculuk eğitimi aldı.

Boğaç Aksoy 2012 senesinde “Best Model” yarışmasına katılarak Türkiye üçüncüsü oldu.

Boğaç Aksoy oyunculuk kariyerine 2012 senesinde başladı. Kameraların karşısına ilk kez 2012 senesinde “Arko Men Duş Jeli” reklam filmi ile adım attı. Aynı yıl Obsesif Kompulsif hastası genç bir kişiliği oynadığı  “Takıntı” adlı ödüllü kısa filmde rol aldı. 2014 senesinde “Roman Havası” dizinin oyuncu ekibinde bulunan yer aldı. 2014 senesinde ilk kez beyazperdede “Çılgın Dersane 3” sinema filminde rol aldı. Bu filmde “Cenker” kişiliğine hayat verdi. En büyük çıkışını “ 2018 senesinde “Arka Sokaklar” dizisinde “Polis Volkan” rolü ile yaptı.

Boğaç Aksoy dizi oyunculuğu için boks eğitimi aldığını, üvey babasının İlçe Emniyet müdürü olduğunu, önceden film setlerinde ışıkçı olarak çalıştığını bir röportajında dile getirmiştir. Bir dönem bir hayli önemli kaza geçirdi. Boğaç Aksoy, 2018 senesinde 9 aydır birlikte olduğu “Tutku Çolak” ile nişanlanmıştır. Başarılı oyuncu dizi film çalışmalarına sürdürmektedir.

Boğaç Aksoy dizileri ve filmleri

Boğaç Aksoy hangi dizilerde oynadı? Filmleri ve reklam filmleri hangisi?

  • 2020 Arka Sokaklar TV Dizisi
  • 2014 Çılgın Dersane 3 Sinema Filmi
  • 2014 Roman Havası TV Dizisi
  • 2012 Takıntı Kısa Film
  • 2012 Arko Men Duş Jeli Reklam Filmi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.