BKM Fatih Öztürk Kimdir? ÇGHB Fatih Öztürk Kaç Yaşında? Nereli? Boy Ve Kilosu

25.10.2021
610
BKM Fatih Öztürk Kimdir? ÇGHB Fatih Öztürk Kaç Yaşında? Nereli? Boy Ve Kilosu

BKM Fatih Öztürk Kimdir? ÇGHB Fatih Öztürk Kaç Yaşında? Nereli? Boy Ve Kilosu, biyografi sitemizde, BKM Fatih Öztürk Kimdir? ÇGHB Fatih Öztürk Kaç Yaşında? Nereli? Boy Ve Kilosu başlığı altında makale bir araya getirdik. BKM Fatih Öztürk Kimdir? ÇGHB Fatih Öztürk Kaç Yaşında? Nereli? Boy Ve Kilosu biyografisi yazımızda…

Başlıklar

BKM Fatih Öztürk Kimdir? ÇGHB Fatih Öztürk Kaç Yaşında? Nereli? Boy Ve Kilosu

BKM Mutfak oyuncuları içinde bulunan Fatih Öztürk ile ilgili araştırılan fazla sayıda konu var. Çok Güzel Hareketler 2 seyircilerinin yakında zamandan tanıdığı, Fatih Öztürk özellikle skeçlerdeki ‘patron’ tiplemeleri ile beğeniliyor. Skeçlerde sergilediği kendinden emin oyunculuk performansı ile her bölümde dikkatleri üzerine çekmektedir. ÇGHB 2 kadrosunun önemli oyuncuları içinde bulunan ünlü oyuncunun yaşamı da merak ediliyor.

Fatih Öztürk Kimdir?

Başarılı oyuncu ile ilgili arama motorlarında çeşitli konular aranılıyor. Bu soruların başında Fatih Öztürk kaç yaşında? Esasen nereli? Boyu ve kilosu gibi konular yer alıyor. Evli mi diye de merak ediliyor. İşte tüm bu araştırılan soruların yanıtlarına yazımızda yer verdik. Genç oyuncu ile ilgili bir biyografi yazısı bir araya getirdik. Yeni bilgiler edinirsek de yazımızı güncelleyebileceğimizi hatırlatalım.

Kaç Yaşında?

Fatih Öztürk 17 Haziran 1984 tarihinde İstanbul’un Şişli beldesinde dünyaya gözlerini açtı.
İlk orta ve lise eğitimini İstanbul’da bitirdiktan sonra, 2003 senesinde Kütahya İşletme bölümünü kazandı.
Bir gün işletme dersinde nedenini anlamadığı bir biçimde dersten atıldıktan sonra kantinde çay içerken tiyatro kulübünün afişini gördü ve gruba katıldı.
Daha sonra konservatuvar sınavlarına hazırlanarak 2008 senesinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi konservatuvar oyunculuk bölümünü kazandı.
Birinci sınıfın ilk derslerinden birinde yine dersten atıldı ve kantine gitti yine çay içti fakat herhangi bir afiş görmedi.
2012 senesinde okuldan mezun olduktan sonra BP reklam kampanyasında üç sene oynadı . Daha sonra 2018 senesi BKM Mutfak Ekibine katıldı.
Halen Çok Güzel Hareketler 2 programında skeçler yazmaktadır ve oyunlarda sahne almaktadır.

Evli Mi?

Evlidir. Deniz Öztürk adında 4 yaşında bir oğlu mevcuttur. Eşinin adı Çiğdem Öztürk.

Boy Ve Kilosu

2019’da Organize İşler: Sazan Sarmalı filminde Burtay rolü ile yer aldı.
Stand Talents menajerlik ajansına kayıtlı olarak profesyonel oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.
İkizler burcudur. 1.72 metre boyundadır. 68 kilogram ağırlığındadır.

Sosyal Medya Adresleri

Ünlü oyuncu sosyal platformyı da aktif olarak kullanmaktadır. Bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile Twitter hesabında 4.151 takipçisi bulunmaktadır. Mavi tıklı İnstagram hesabında ise 48.200 takipçisi bulunmaktadır.

Twitter https://twitter.com/fatihozturkfo

İnstagram https://www.instagram.com/__fatihozturk__/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.