Bircan Bali kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
377
Bircan Bali kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Bircan Bali kimdir?, biyografi sitemizde Bircan Bali kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Bircan Bali kimdir? kaç yaşında?, Bircan Bali kimdir? memleketi neresi, Bircan Bali kimdir? evi nerede, Bircan Bali kimdir? nereli, Bircan Bali kimdir? instagram, Bircan Bali kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Bircan Bali kimdir? Biyografi

Bircan Bali kimdir? Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Bircan Bali kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Bircan Bali boyu kaç? Estetiksiz hali nasıl? Eski hali ve biyografisi sizlerle. Daha önceden ismi Bircan İpek olan Bircan Bali kimdir, neden boşandı?  Kocası kim? Sevgilisi var mı?

Bircan Bali, 4 Ocak 1988 senesinde Adana’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamı ilk kez memleketi Adana’da başladı. Üniversiteyi kazandıktan sonra Muğla’ya geldi. Muğla Üniversitesi’nden mezun olanca da medya alanında kariyer yapmaya başladı.

Bircan Bali, 6 Temmuz 2013 senesinde manken oyuncu ve sunucu Şenol İpek ile evlendi. Bircan İpek soyadını aldı.  Çift birlikte çeşitli kanallarda televizyon programı gerçekleştirmişlerdir. 2014 senesinde Kanal T ekranlarında “Şenol ve Bircan’la İpek Gibi” programını sundular. Lakin ünlü çiftin  bu evlilikleri 2018 senesinde son buldu.

Bircan Bali, şimdilerde Beyaz TV ekranlarında Ece Erkan ile birlikte “ Söylemezsem Olmaz” isimli magazin programında sunuculuk yapmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.