Biran Ceren Dörter kimdir, Biran Ceren Dörter kaç yaşında?

05.11.2021
36
Biran Ceren Dörter kimdir, Biran Ceren Dörter kaç yaşında?

Biran Ceren Dörter kimdir, biyografi bölümünde Biran Ceren Dörter biyografi sayfası ile karşınızdayız. Biran Ceren Dörter kaç yaşında?, Biran Ceren Dörter memleketi neresi, Biran Ceren Dörter facebook, Biran Ceren Dörter nereli, Biran Ceren Dörter instagram, Biran Ceren Dörter ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Biran Ceren Dörter kimdir? başlığımızın detayları..

Biran Ceren Dörter Kimdir – Biran Ceren Dörter Biyografi

1990 senesinde Antalya’da dünyaya gözlerini açan Biran Ceren Dörter, Antalya Anadolu Otelcilik ve Turizm Lisesi’ni tamamlamıştır. Ardından, Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur.

O Ses Türkiye Biran Ceren Dörter 9 Yıl önce de yarışmaya katılmıştı. Bu kez adını yarı finale yazdırmayı başarmış.Yaklaşık 10 senedir müzisyenlik yapıyormuş.  2 yaşında bir oğlu olduğunu söyleyen yarışmacı, O Ses Türkiye’ye de onun için katılmış.  Kör seçmelerde “Shallow” adlı şarkıyı seslendiren başarılı yarışmacı, Hadise, Murat Boz ve Beyaz’ı döndürmeyi başardı.

Yoluna Hadise ile devam eden sonraki turda Şahin Çelik ile düello yaptı. “Havana” şarkısını söyleyen ikili içinden Hadise’nin sonraki tura geçirdiği yarışmacı oldu.

Çarpraz düellolarda ise Biran Ceren Dörter’nın rakibi Anastasia Velioğlu ve Meral Büşra Nur oldu. Bu turda “Yağmurlar” şarkısı ile sahne alan Biran Ceren Dörter, çeyrek finale yükselmeyi başardı.  Çeyrek finalde Biran Ceren Dörter’ın rakibi Seda Sayan’ın takımından Yağmur Arslan oldu. Bu turda yüzde 60  oy alan Biran Ceren Dörter yarı finale yükseldi.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.