Bilal Sonses Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
531
Bilal Sonses Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Bilal Sonses Kimdir?, biyografi sitemizde Bilal Sonses Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Bilal Sonses Kimdir? kaç yaşında?, Bilal Sonses Kimdir? memleketi neresi, Bilal Sonses Kimdir? evi nerede, Bilal Sonses Kimdir? nereli, Bilal Sonses Kimdir? instagram, Bilal Sonses Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Bilal Sonses Kimdir? Biyografi

Bilal Sonses Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografisi

Bilal Sonses Youtube üzerinden yeni yayına giren “Derdime Dermanım” şarkısı ile ilk 3 günde 1 milyondan fazla seyirci ile buluştu. Youtube kanalı üzerinden Bilal Sonses dinleyenler sanatçının yaşamını da merak etti. İşte Bilal Sonses yaşamı!

Bilal Sonses Kimdir? Bilal Sonses gerçek adı ne? Memleketi ve aslen nereli? İşte tüm detaylar. Bilal Sonses İçimdeki sen, Öpesim var şarkılarının bunun yanında 2018 senesinde yeni çalışması ile hayli beğeni kazandı.

Yotuber sanatçısı Bilal Sonses 1989 senesinde İstanbul Fatih’te dünyaya gözlerini açtı. 2015 senesinde internet üzerinden açtığı sosyal platform kanalı Youtube üzerinden şarkılar seslendirmeye başladı.

Eğitim ve öğrenimini İstanbul’da tamamlayan sanatçı liseden mezun olduktan sonra sonra Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde 2 yıllık ön lisan bölümünü bitirdi. Daha sonra üniversite eğitim hayatına , Düzce Üniversitesin’de devam etmeye başladı.

Bilala Sonses boyu 1,76  cm olup kilosu 68’dir.

İnternet ve sosyal platform üzerinden ün kazandıktan sonra çeşitli mekanlarda sahne almaya başlayan Bilal Sonses Diapolis Otel Taş Bar’da sahne aldı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.