Betül Arkın kimdir, Betül Arkın kaç yaşında?

07.11.2021
244
Betül Arkın kimdir, Betül Arkın kaç yaşında?

Betül Arkın kimdir, biyografi bölümünde Betül Arkın biyografi sayfası ile karşınızdayız. Betül Arkın kaç yaşında?, Betül Arkın memleketi neresi, Betül Arkın facebook, Betül Arkın nereli, Betül Arkın instagram, Betül Arkın ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Betül Arkın kimdir? başlığımızın detayları..

Betül Arkın Kimdir – Betül Arkın Biyografi

Betül Arkın 1969 senesinde ünlü oyuncu Cüneyt Arkın ile evlenmiştir. Bu evlilikten Murat Arkın ve Kaan Cüreklibatır adında iki erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Betül Arkın, İstanbul’un en köklü ailelerinden birinin kızı ve iyi bir eğitimi mevcuttur. Fransız Kız Lisesinden, sonrasında üniversiteden mezun olmuştur. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

 Üniversitenin sonrasında Air France’nin zorlu imtihanını kazanıp hostes olan Betül Arkın, Cüneyt Arkın’la uçakta görev yaparken tanışmıştır. Ailesinin muhalefetine rağmen Cüneyt Arkın’la evlenmiş. Çocuklarınıda kendisi yetiştirmiştir.

Murat Arkın sinema oyuncusu olarak yaşamını sürdürmekte. Murat Arkın, Deniz Cüreklibatır ile evlenmiş. Polat, Tara ve Arkın adlı  2 erkek ve bir 1 kız çocuğu olmuş.

Kaan Cüreklibatur, ise babasına olan benzerliğiyle göze çarpmaktadır. Kaan Cüreklibatır’da Aslı Cüreklibatır ile evlenmiş  Sarp ve Zeynep adlı iki çocukları olmuş.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.