Beste Sultan Kasapoğulları kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
714
Beste Sultan Kasapoğulları kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Beste Sultan Kasapoğulları kimdir?, biyografi sitemizde Beste Sultan Kasapoğulları kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Beste Sultan Kasapoğulları kimdir? kaç yaşında?, Beste Sultan Kasapoğulları kimdir? memleketi neresi, Beste Sultan Kasapoğulları kimdir? evi nerede, Beste Sultan Kasapoğulları kimdir? nereli, Beste Sultan Kasapoğulları kimdir? instagram, Beste Sultan Kasapoğulları kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Beste Sultan Kasapoğulları kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Beste Sultan Kasapoğulları
Doğum tarihi: 1983
Doğum yeri:  İstanbul
Boyu: 1.65 cm
Kilo:  60 kg
Burcu:  Yengeç
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Evli (Barış Atay ile)
Meslek: Oyuncu, Yönetmen
İnstagram hesabı için tıklayın.

Beste Sultan Kasapoğulları nereli? Kaç yaşında?

Beste Sultan Kasapoğulları kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, kiminle evli, çocuğu var mı, Survivor yarışmasına katıldı mı? Barış Atay eşi Beste Sultan Kasapoğulları dizileri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Beste Sultan Kasapoğulları yaşamı ve biyografisi

Beste Sultan Kasapoğulları yarışmacı ve dizi oyuncusudur. 2013 senesinde Survivor yarışmasına katılması ile tanındı. Oyuncu ve 27. Dönem Milletvekili, siyasetçi Barış Atay’ın eşidir.

Beste Sultan Kasapoğulları 1983 senesinde İzmir’de  dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İzmir’de başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Afyon Kocatepe İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde sürdürdü.

Medya kariyerine ilk kez üniversitede mankenlik ve radyo programcılığı yaparak başladı. Ardından dans, yönetici asistanlığı ve muhabirlik yaptı. Bu zamandan sonra dizi film setlerinin yapım ekibinde yardımcı yönetmen olarak rol aldı.

Büyük Buluşma, Yeşeren Düşler, Tek Türkiye, Bir Kadın Tanıdım, Hayat Devam Ediyor, Kobik Bir Aşk Hikayesi, Kaçak, Hayat Ağacı, Ulan İstanbul, Aşk Laftan Anlamaz, Ölene Kadar ve Yuvamdaki Düşman isimli dizilerde yardımcı yönetmenlik yapmıştır.

Beste Sultan Kasapoğulları 2011 senesinde “Hayat Devam Ediyor” dizisinde “Gazeteci Burcu” kişiliğine hayat verdi.

Özel yaşamında 2013 senesinde Barış Atay Mengüllü ile dünya evine girdi. Bu evliliğinden Baran adında bir oğlu dünyaya gelmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.