Beste Seyhan Şamcı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
458
Beste Seyhan Şamcı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Beste Seyhan Şamcı kimdir?, biyografi sitemizde Beste Seyhan Şamcı kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Beste Seyhan Şamcı kimdir? kaç yaşında?, Beste Seyhan Şamcı kimdir? memleketi neresi, Beste Seyhan Şamcı kimdir? evi nerede, Beste Seyhan Şamcı kimdir? nereli, Beste Seyhan Şamcı kimdir? instagram, Beste Seyhan Şamcı kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Beste Seyhan Şamcı kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Beste Seyhan Şamcı
Doğum tarihi: 1 Ocak 1995
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.63 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın

Beste Seyhan Şamcı nereli? Kaç yaşında?

Beste Seyhan Şamcı kimdir, nereli, doğum tarihi, sevgilisi, eşi, boy, kilo ve burcu, yer aldığı diziler, ifşa, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Beste Seyhan Şamcı yaşamı ve biyografisi

Beste Seyhan Şamcı Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. 2017 senesinde Arka Sokakalr dizisinde oynadığı Eda rolü ile bilinmektedir.

Beste Seyhan Şamcı 1 Ocak 1995 senesinde İstanbul’da dünya geldi. İstanbul’da eğitim yaşamına başladı. Liseden mezun olduktan sonra İstanbul Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim hayatına sürdü.

Oyunculuk kariyerine 2017 senesinde “Arka Sokaklar” dizisinde komiser yardımcısı Eda rolü ile başladı. Aynı yıl içinde medya ve magazin dünyasında alkollü araç kullanmasından dolayı Beste Seyhan 25 gün hapis cezasına çarptırılması ile gündeme geldi.

Beste Seyhan Şamcı bekar olup sevgilisi ile ilgili net bir bilgi yoktur. Güzel oyuncu yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Beste Seyhan Şamcı dizi ve filmleri

Beste Seyhan Şamcı yer aldığı diziler, oynadığı film projeleri aşağıda bulunmaktadır.

  • 2017 Arka Sokaklar Dizisi- Eda
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.