Beste Köse kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
331
Beste Köse kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Beste Köse kimdir?, biyografi sitemizde Beste Köse kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Beste Köse kimdir? kaç yaşında?, Beste Köse kimdir? memleketi neresi, Beste Köse kimdir? evi nerede, Beste Köse kimdir? nereli, Beste Köse kimdir? instagram, Beste Köse kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Beste Köse kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Beste Köse
Doğum tarihi: 1997
Doğum yeri:  İstanbul
Boy: 162 cm
Kilo: 42 kg
Burcu: Kova
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Tiktoker, Fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın

Beste Köse nereli? Kaç yaşında?

Beste Köse kim, nereli, burun cerrahi operasyonu, eski hali, estetiksiz hali, ifşa, yaş, kaç kilo, boy, instagram, youtube, tik tok videoları, sevgilisi, kim milyoner olmak ister yarışmasına katıldı mı? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Beste Köse yaşamı ve biyografisi

Beste Köse Türk sosyal platform fenomeni ve bunun yanı sıra Tiktoker. Scorp videoları ile başlayan yaşamı feneomen olma yolunda onu İnstagram, Youtube ve Tik Tok dünyasına taşıdı. Milyonlarca takipçisi bulunan Beste Köse keyifli videolarla takipçilerini büyülemeye sürdürmekte.

Beste Köse yaş

Beste Köse 1997 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen İzmir’dir. Ailenin ilk ve tek kız çocuğudur. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Beste Köse liseden mezun olduktan sonra eğitim hayatına İstanbul Beykent Üniversitesi Yeni Medya Bölümü’nde sürdü.

Beste Köse tik tok

Fenomen olma kariyeri ilk kez Scorp videoları ile başladı. En büyük çıkışını ise Anneannesi ile birlikte  olduğu  “Kıymalı Dolma” adlı şarkısı olmuştur.

Beste Köse sevgilisi

Tüm sosyal platform kanalları üzerinden aktif olarak videolar paylaşan Beste Köse eski hali, yani burun estetiği olmadan önceki hali ile araştırma konusu olmuştur. Hayranlarının merak ettiği bir diğer konu ise sevgilisinin kim olduğudur.  Beste Köse bunun bunun yanında 2019 senesinde kim milyoner olmak ister adlı yarışma programına katılan isim oldu.

Beste Köse nereli burcu
Beste Köse izmir
Beste Köse ifşa
Beste Köse hayatı

Beste Köse Tik Tok

@besteköse

Bunu Türkiye’de yapsak ne olur? ?

♬ monkey butts – kylejtaplin

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.