Berna Yılmaz kimdir, Berna Yılmaz kaç yaşında?

07.11.2021
470
Berna Yılmaz kimdir, Berna Yılmaz kaç yaşında?

Berna Yılmaz kimdir, biyografi bölümünde Berna Yılmaz biyografi sayfası ile karşınızdayız. Berna Yılmaz kaç yaşında?, Berna Yılmaz memleketi neresi, Berna Yılmaz facebook, Berna Yılmaz nereli, Berna Yılmaz instagram, Berna Yılmaz ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Berna Yılmaz kimdir? başlığımızın detayları..

Berna Yılmaz Kimdir – Berna Yılmaz Biyografi

Berna Yılmaz 1953 senesinde dünyaya geldi. (64 yaşında) Almanca ve İngilizce bilen Mesut Yılmaz, 1975 senesinde Berna Yılmaz ile tanıştı. Berna Yılmaz’ın, iki yıllık yöneticilik programından mezun olmasının sonrasında da  1976’da evlendiler.Balayı için önce Almanya’ya gittiler, oradan da İspanya’nın Akdeniz kıyısındaki ünlü tatil beldesi Marbella Almeria’ya geçtiler. Yılmaz çiftinin 1979 senesinde Yavuz, ve 1987 senesinde Hasan adlarında iki çocuğu oldu.

Büyük oğlu Yavuz Yılmaz da 2012 senesinde Neşe Sapmaz’la tanışmış ve evliliğe doğru yol alıyordu ama olmadı 3 yıl sonra birlikteliklerini  sonlandırdılar.   Berna Yılmaz bir annenin en büyük acısı olan evlat acısını yaşadı. Büyük oğlu Yavuz Yılmaz evinde silahla intihar ederek yaşamını sonlandırdı…

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.