Berna Şıkel Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
2.005
Berna Şıkel Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Berna Şıkel Kimdir?, biyografi sitemizde Berna Şıkel Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Berna Şıkel Kimdir? kaç yaşında?, Berna Şıkel Kimdir? memleketi neresi, Berna Şıkel Kimdir? evi nerede, Berna Şıkel Kimdir? nereli, Berna Şıkel Kimdir? instagram, Berna Şıkel Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Berna Şıkel Kimdir? Biyografi

Berna Şikel Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Berna Şıkel, soyadından da anlaşılacağı üzere, modacı, manken, sunucu ve oyuncu Çağla Şıkel’in ablasıdır. Berna Şıkel İstanbul doğumludur. Çağla Şıkel’in podyumlara çıktığı senelerdan bu yana reklam, dizi ve televizyon çalışmalarına imza atan ablasıdır.

Yani profesyonel anlamda kız kardeşinin menajerliğini yapmaktadır. Magazin dünyasında doğal ve sade güzelliği ile anılan Berna Şıkel birden fazla kişi aracılığıyla Çağla Şıkel’den daha güzel olduğu iddia edilmektedir.

Berna Şıkel, yalnızca menajerlik değil bunun yanı sıra 2013 senesinde verdiği konserle de gündeme gelmiştir. 2013 senesinde Jolly Joker’de ilk konserini veren Berna Şıkel konserinde popüler rock şarkıları seslendirmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.