Berkenizm Berke Hakan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
117
Berkenizm Berke Hakan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Berkenizm Berke Hakan kimdir?, biyografi sitemizde Berkenizm Berke Hakan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Berkenizm Berke Hakan kimdir? kaç yaşında?, Berkenizm Berke Hakan kimdir? memleketi neresi, Berkenizm Berke Hakan kimdir? evi nerede, Berkenizm Berke Hakan kimdir? nereli, Berkenizm Berke Hakan kimdir? instagram, Berkenizm Berke Hakan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Berkenizm Berke Hakan kimdir? Biyografi

Berkenizm Berke Hakan nereli? Kaç yaşında?

Berkenizm kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Berkenizm gerçek adı? Berkenizm sevgilisi? Berkenizm Berke Hakan kim? Esasen nereli, ne iş yapıyor? Berkenizm tik tok, instagram hesabı? Berkenizm ile ilgili araştırılanler, yaşamı, fotoğrafları, biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Berkenizm yaşamı ve biyografisi

Berkenizm gerçek adı ile Berke Hakan Türk tiktoker ve sosyal platform fenomenidir. Tik tok uygulaması üzerinden paylaşımı yaptığı video ve fotoğraflar aracılığıyla ünlendi ve popüler feneomenlar arasına girmeyi başardı.

“ne satanizm ne ateizm ben Berkenizm” sloganı ile yola çıkan Berkenizm genç kızların hayranlıkla takip ettiği sosyal platform hesapları içinde listede ilk sıralarda bulunmaktadır.

Berkenizm nereli

Berkenizm 2000 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Bilhassa kaş yapısı ve dövemleri ile odak durumuna gelen Berkenizm özel yaşamında 2 kez aldatıldığını soru-yanıt bölümünde dile getirmiştir. Ayrıca dövmelerinin de bazılarını kendisi yapmıştır. Doğal bir kirpik yapısına da sahip olan Berkenizm İzmir’de dünyaya geldi bir süre İzmir’de yaşadı ve sonrasında İstanbul’a taşındı.

Berkenizm tik tok

Hayranlarının dışarı çıktığında yanında bulundurması gereken 3 şey sorusuna karşın, “Altuğ, Sigara ve Money” yanıtını vermiştir. Ailesi ile birlikte yaşayan Berkenizm bazı hayran kitlesi aracılığıyla fazla egolu gözükmektedir.

Berkenizm kimdir gerçek adı

Berkenizm boyu 1.76 cm kilosu 51 kg, saç rengi siyah ve gözleri kahverengidir. Hayatı “boş” olarak değerlendiren Berkenizm tik tok hesabı ve instagram hesabı üzerinden paylaşımlar yapmaya sürdürmektedir.

Berkenizm boyu kilosu yaş
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.