Berkay Yıldırım kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
339
Berkay Yıldırım kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Berkay Yıldırım kimdir?, biyografi sitemizde Berkay Yıldırım kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Berkay Yıldırım kimdir? kaç yaşında?, Berkay Yıldırım kimdir? memleketi neresi, Berkay Yıldırım kimdir? evi nerede, Berkay Yıldırım kimdir? nereli, Berkay Yıldırım kimdir? instagram, Berkay Yıldırım kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Berkay Yıldırım kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Berkay Yıldırım
Doğum tarihi: 25 Haziran 1998
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.80 cm
Kilo: 65 kg
Burcu: Yengeç
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Futbol Hakemi
İnstagram hesabı için tıklayın

Berkay Yıldırım nereli? Kaç yaşında?

Berkay Yıldırım kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Kariyer yaşamı, futbol hakemliği, eğitimi, kısaca ile ilgili araştırılanler kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Berkay Yıldırım yaşamı ve biyografisi

Berkay Yıldırım Türk Futbol hakemidir. Twitter üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla gündeme gelmiş ve tanınmaya başlamıştır.

Berkay Yıldırım 25 Haziran 1998 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde devam etmeye başladı.

Hakem Berkay Yıldırım kimdir

Hakem Berkay Yıldırım hakemlik kariyerinin yanında bunun yanı sıra sosyal platform üzerinden paylaşımı yaptığı içerikleri ile de tanınan bir fenomendir. Twitter hesabı üzerinden paylaşımı yaptığı içeriklerle gündeme gelen Berkay Yıldırım kısa süre sonra Instagram hesabı üzerinden de takip edilmeye başlandı. Futbol kariyerine yurtdışında başlayan Berkay Yıldırım çok uzun yıllar Almanya’da yaşamını sürdürdü ve ardından Türkiye’ye geri döndü.

Türkiye’ye döndükten sonra futbol hakemi olarak görevini icra eden Berkay Yıldırım 5 yılı aşkın süredir futbol maçlarında görev yapmaktadır. Futbol maçlarında sergilediği performans, gözlemleri ve genç kabiliyetleri ile geleceğin hakemleri içinde şimdiden parmakla gösterilen Berkay Yıldırım’ın en büyük hedefleri içinde ülkeler arası futbol maçlarında Türkiye’yi gururla temsil etmektir.

Genç hakem Berkay Yıldırım bekar olup yaşamını şimdilerde İstanbul’da sürdürmektedir. Aynı zamanda İstanbul Kültür Üniversitesi’nde üniversite eğitim hayatına sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.