Berkay Işık kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
243
Berkay Işık kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Berkay Işık kimdir?, biyografi sitemizde Berkay Işık kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Berkay Işık kimdir? kaç yaşında?, Berkay Işık kimdir? memleketi neresi, Berkay Işık kimdir? evi nerede, Berkay Işık kimdir? nereli, Berkay Işık kimdir? instagram, Berkay Işık kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Berkay Işık kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Berkay Işık
Doğum tarihi: 23/09/1989
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.72 cm
Kilo:  58 kg
Burcu: Başak
Eğitim durumu:  Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Tiktoker
İnstagram hesabı için tıklayın.

Berkay Işık kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Berkay Işık kim, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, sevgilisi, tik tok videoları, nasıl ünlendi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Berkay Işık yaşamı ve biyografisi

Berkay Işık Türk TikToker ve fenomen. Sosyal medya eğlence platformu Tik Tok üzerinden Beşiktaş için çektiği yaratıcı ve keyifli videolarla tanınmaya başladı.

Berkay Işık 23 Eylül 1989 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Koyu bir Beşktaş taraftarıdır. Son 1 yılda en fazla büyüyen sosyal platform eğlence platformu olan Tik Tok fenomenidir. 15 saniyelik yaratıcı ve keyifli video içerikleri ile dikkat çeken Berkay Işık Tik Tok fenomenleri içinde listenin ilk sırasında yer alıyor.

Tik Tok uygulaması ile 2018 senesinde dostları vasıtası ile tanıştı. Berkay Işık ilk kez Beşiktaş için çektiği videolarla ünlendi. Daha sonra trende uygun videolar çekmeye başladı. Böylelikle geniş bir hedef kitlesinin dikkatini üzerine çekmeyi başardı. Tik Tok ve instagram üzerinden rekla gelirleri ile para kazanan genç fenomen Berkay Işık’ın ailesi onu fenomen olma yönünde onu desteklemektedir.

Berkay Işık Tik Tok ve instagram dışında Youtuber olma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir. Tik Tok üzerinden ünlü olmayı “kendim olmayı başardığım için” fenomen oldum şeklinde özetlemektedir. Belli bir kitleye ulaştıktan sonra bir hayranının yolda çevirip fotoğraf çekmesi ile çok mutlu olmuştur. Aynı zamanda işyeri olan

Berkay Işık kendi işinde çalışmaktadır. İstanbul’da yaşayan Berkay Işık bekar ve sevgilisi yoktur.

Berkay Işık Tik Tok

@berkaylive

Ente Habibi ♥️?? #çıldırmaevresi #arabic #trend #tiktok

♬ original sound – adnaan shaikh

Berkay Işık fotoğrafları

Berkay Işık
Berkay Işık videoları
Berkay Işık tiktok
Berkay Işık sevgilisi
Berkay Işık kimdir nereli
Berkay Işık boy kilo burç
Berkay Işık beşiktaş
Berkay Işık basıl ünlü oldu
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.