Berkan Karakaya kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
84
Berkan Karakaya kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Berkan Karakaya kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Berkan Karakaya kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Berkan Karakaya kimdir? kaç yaşında?, Berkan Karakaya kimdir? memleketi neresi, Berkan Karakaya kimdir? evi nerede, Berkan Karakaya kimdir? nereli, Berkan Karakaya kimdir? instagram, Berkan Karakaya kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Berkan Karakaya kimdir? Biyografi

Berkan Karakaya nereli? Kaç yaşında?

Berkan Karakaya kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Berkan Karakaya sevgilisi? Berkan Karakaya yer aldığı diziler, filmler, ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Berkan Karakaya yaşamı ve biyografisi

Berkan Karakaya Türk sinema oyuncusu, sunucu ve program koordinatörüdür. 2018 senesinde ilk kez beyazperde de boy göstererek tanınmaya başladı. 

Berkan Karakaya 26 Ağustos 1999 tarihinde Aydın’ da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi Koçarlı Aydın. Eğitim yaşamına Koçarlı Atatürk İlkokulu’nda başladı. Lise öğrenimini Koçarlı Anadolu Lisesi’nde bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Adnan Menderes Üniversitesi’nde sürdürdü. Üniversite saatleri civarında bir senarist aracılığıyla keşfedilen isim oldu.

Berkan Karakaya sevgilisi

Berkan Karakaya oyuculuk kariyerine beyazperde de adım attı. Kameraların karşısına ilk kez 2018 yapımı Türk filmi “Babadan Oğula” sinema filmi ile giriş yaptı. 2019 senesinde “O İş Bende” sinema filminde “Zülfikar” rolüne hayat verdi. Bu sürecin sonrasında Beyaz TV ekranlarında yayına giren “Özlem Yıldız ile İyi ki varsın” programının yapım koordinatörlüğünü, CNN Türk televizyonunda “Herşeyden Önce”, Habertürk kanalında “Sağlık onda”, “Murat Aksoy ile Şimdi Sağlık” programlarının program sorumlusu olarak görev yaptı.

Yalova’nın yerel kanalında “Berkan Karakaya ile Sektörün İçinden” programını sunan genç televizyoncu ve oyuncu 2020 senesinde “Olmadı Kaçarız” sinema filminde üniversiteli bir genci oynadı.

Berkan Karakaya dizileri ve filmleri

Berkan Karakaya yer aldığı diziler? Berkan Karakaya hangi dizilerde oynadı?

  • 2020 Olmadı Kaçarız
  • 2019 O İş Bende
  • 2018 Babadan Oğula
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.