Berkan Karabulut kimdir, Berkan Karabulut kaç yaşında?

06.11.2021
176
Berkan Karabulut kimdir, Berkan Karabulut kaç yaşında?

Berkan Karabulut kimdir, biyografi bölümünde Berkan Karabulut biyografi sayfası ile karşınızdayız. Berkan Karabulut kaç yaşında?, Berkan Karabulut memleketi neresi, Berkan Karabulut facebook, Berkan Karabulut nereli, Berkan Karabulut instagram, Berkan Karabulut ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Berkan Karabulut kimdir? başlığımızın detayları..

Berkan Karabulut Kimdir – Berkan Karabulut Biyografi

1994 İstanbul doğumlu Berkan Karabulut, 2015 senesinde Bilecik Üniversitesinde mezun olmuştur. Berkan Karabulut, Kişisel eğitimci ve plates hocasıdır. Vücut geliştirme üzerine kendisini geliştirmektedir.

Survivor 2018’e Marcus isimli yarışmacı erken veda etmek zorunda kalınca Survivor 2018’de artık Berkan Karabulut’lu dönem başladı. Berkan Karabulut aslında Survivor 2018 seçmelerinin tamamını geçmiş fakat Survivor 2018 as kadrosuna Acun Ilıcalı aracılığıyla alınmamıştı. Berkan Karabulut uzun dönemdir Survivor 2018’de yarışacak gibi çalışmalarına sürdürmekteydi. Berkan Karabulut, Survivor 2020’de Ünlüler takımında yarışacak.

7 yaşında futbola başlayan Berkan, sonrasında da bir çok spor dalıyla ilgilendi. İstanbul’un en iyi takımlarında basketbol oynadı. 2 sene A takım düzeysinde profesyonel olarak oynandıktan sonra üniversiteye girip 2013 senesinde fitness eğitmenliğine başladı. 1,5 sene Bellevue Residance’da eğitmenlik yaptıktan sonra bir tanıdığıyla ortak olarak Kuruçeşme’de spor stüdyosu açtı. 25 Aralık 2015’te ise kendi spor salonunu açtı. 4 seneyi aşkın süredir Dublex Bahçeli bir stüdyo çalıştırıyor. Sahibi olduğu salon vasıtası ile ünlüler ile çalışma olanağı bulmuştur.

 Berkan Karabulut ile sunucu,fenomen Lale Onuk,sevgilidir.

Berkan Karabulut ve sevgilisi Lale Onuk,Exxen’de seyirci karşısına çıkan Benim İçin Yap programının sunuculuğunu üstlenmiştir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.