Berk Muhammet kimdir, Berk Muhammet kaç yaşında?

06.11.2021
401
Berk Muhammet kimdir, Berk Muhammet kaç yaşında?

Berk Muhammet kimdir, biyografi bölümünde Berk Muhammet biyografi sayfası ile karşınızdayız. Berk Muhammet kaç yaşında?, Berk Muhammet memleketi neresi, Berk Muhammet facebook, Berk Muhammet nereli, Berk Muhammet instagram, Berk Muhammet ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Berk Muhammet kimdir? başlığımızın detayları..

Berk Muhammet Kimdir – Berk Muhammet Biyografi

 1999′ da İstanbul’da doğan  Youtuber Berk Muhammed Ggnellikle oyun videoları çekiyor. Aynı zamanda yaşamında yaşadığı keyifli anları da paylaşıyor.

Berk Muhammed, oyun ön izlemeleri, Vlog ve Challege videoları yayınlayan berk muhammed kanalının sahibidir. Berk Muhammed’in kanalı 9 Mayıs 2015 tarihinde açılmıştır. Açıldığı tarihinden bu güne değin 210 milyon 669 bin kez görüntülenmiştir. Bunun bunun yanında 1,19 Mn  aboneye ulaşmıştır.

Bu eğlence ve Vlog kanalının en fazla izlenen ve bi hayli beğeni alan oyunu Fortnite oyunudur. Berk Muhammed kanalında bu oyunun ön izlemesi ve parkur videoları yer alıyor. İzleyici aracılığıyla çoğunlukla parkur videoları izleniyor. Bu kanalda bir de Fortnite adında oynatma listesi yer alıyor.

Berk Muhammet, youtube Fenomeni Enes Batur’un ilk sinema filmi olan  “Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? de  rol aldı.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.