Berk Keklik kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
312
Berk Keklik kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Berk Keklik kimdir?, biyografi sitemizde Berk Keklik kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Berk Keklik kimdir? kaç yaşında?, Berk Keklik kimdir? memleketi neresi, Berk Keklik kimdir? evi nerede, Berk Keklik kimdir? nereli, Berk Keklik kimdir? instagram, Berk Keklik kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Berk Keklik kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Berk Keklik
Doğum tarihi: 9 Mayıs 2000
Doğum yeri: Sivas
Boy: 1.70 cm
Kilo: 69 kg
Burcu: Boğa
Eğitim: Lise
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen, Youtuber, Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Berk Keklik nereli? Kaç yaşında?

Berk Keklik kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, hangi burç? Berk Keklik sevgilisi kim? Uberkuloz gerçek adı ne? Metroda bilgi yarışması düzenleyerek dikkat çeken Duraktan Durağa bilgi yarışması Berk Keklik yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Berk Keklik yaşamı ve biyografisi

Berk Keklik Türk fenomen, youtuber. Metro yolculuğunu bilgi yarışmasına çeviren fenomen olarak tanındı. Sosyal medveya Uberkuloz olarak başladı yolculuğu.

Berk Keklik sevgilisi

Berk Keklik 9 Mayıs 2000 senesinde Sivas’ta dünyaya gözlerini açtı.Eğitimine Sivas’ta başladı. Babasının mesleği eski Milli Güreşçi fakat şimdilerde müdür ve annesi ise eğitimci sınıf öğretmenidir. Çocuk yaşlarda tiyatroya ilgi duymaya aşladı. 11 yaşında “Kral Çıplak” tiyatro oyununda sahne aldı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite sınavına katılan Berk Keklik istediği bölümü kazanamayınca özel yetenek sınavı ile üniversitede eğitim almak istedi. Lakin özel yetenek sınavını da geçemeyince insatgram hesabından gülünç videolar çekrek takipçilerini güldürmeye başladı.

Berk Keklik Uberkuloz adı ile çektiği gülünç ve mizah içerikli videolarla  tanınmaya başladı. İnternet dünyasına kısa vinler çekerek adım attı. Ardından lisedeki arkadaş grubuyla cal.mi.co adlı bir mizah dergisi kurdu. Dönemin Edebiyat öğretmeninden fazla fazla incelikler öğrenen Berk Keklik skeçler yazdı ve ödüller kazandı. Gitar, bağlama, klarnet, saksafon çalmaktadır. Karikatürleri beğenerek takip eden Berk Keklik karikatürist Yiğit Özgür hayranıdır. 

Metroda bilgi yarışması Berk kim

En büyük çıkışını Metroda bilgi yarışması düzenleyrek dikkat çeken Berk Keklik Duraktan Durağa bilgi yarışması ile geniş kitlelerce tanınmaya başladı. Berk Keklik bekar olup, keyifli ve gülünç videolar çekmeye sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.