Berk İskar kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
91
Berk İskar kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Berk İskar kimdir?, biyografi sitemizde Berk İskar kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Berk İskar kimdir? kaç yaşında?, Berk İskar kimdir? memleketi neresi, Berk İskar kimdir? evi nerede, Berk İskar kimdir? nereli, Berk İskar kimdir? instagram, Berk İskar kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Berk İskar kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Berk İskar
Doğum tarihi: 10 Ağustos 1994
Doğum yeri: Kırklareli
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Aslan
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Mühendis, Şarkıcı
İnstagram hesabı için tıklayın

Berk İskar nereli? Kaç yaşında?

Berk İskar kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Berk İskar sevgilisi var mı? Berk İskar şarkıları, albümleri, konserleri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Berk İskar yaşamı ve biyografisi

Berk İskar Türk şarkıcı ve müzisyendir. “İnsan Evladı” adlı müzik çalışması ile tanınmaya başladı.

Berk İskar insan evladı

Berk İskar 10 Ağustos 1994 senesinde Kırklareli’nde dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Kırklareli’dir.  Asıl mesleği Mühendislik olan genç şarkıcı Berk İskar çok uzun yıllar müzikle iç içe bir hayat sürdü. Genç sanatçı Berk İskar son 2 yıl üzerine titrediği ilk teklisi “İnsan Evladı” adlı müzik çalışmasını müzikseverlerle bir araya getirdi. İnsan Evladı şarkısı ile günülerde taht kuran genç sanatçı Berk İskar’ın şarkısı kadar şarkının video klibide çok konuşulacak.

“İnsan Evladı” adlı müzik çalışmasının video klibinde yakışıklı şarkıcı Berk İskar’a, güzelliği ile göz kamaştıran oyuncu Neshka Nacheva Baldjieva eşlik etti. İmajı ile tüm dikkatlari üzerine toplayan Berk İskar ve şarkısı “İnsan Evladı” adlı müzik çalışmasının video klibini aşağıda izleyebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.