Berk Coşkun kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
350
Berk Coşkun kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Berk Coşkun kimdir?, biyografi sitemizde Berk Coşkun kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Berk Coşkun kimdir? kaç yaşında?, Berk Coşkun kimdir? memleketi neresi, Berk Coşkun kimdir? evi nerede, Berk Coşkun kimdir? nereli, Berk Coşkun kimdir? instagram, Berk Coşkun kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Berk Coşkun kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Berk Coşkun
Doğum tarihi: 5 Mayıs 1995
Doğum yeri: Bulgaristan
Boy: 1.83 cm
Kilo: 72 kg
Burcu: Akrep
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: DJ, Müzisyen, Şarkıcı, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Berk Coşkun nereli? Kaç yaşında?

Berk Coşkun kimdir, nereli, kaç yaşında 2020, boyu, kilosu ve burcu? Berk Coşkun google hileleri, youtube hileleri, Netflix hileleri, şarkıları? Berk Coşkun ikizi? İnstagram hesabı, telefon numarası iletişim bilgileri, kısca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Berk Coşkun yaşamı ve biyografisi

Berk Coşkun Türk youtuber ve sosyal platform fenomenidir. Aynı zamanda şarkıcıdır. Hem video paylaşımları, hem de şarkıları ile tanınmaktadır.

Berk Coşkun ikizi İnstagram hesabı, telefon numarası

Berk Coşkun 24 Ekim 1996 senesinde Bulgaristan’da dünyaya gözlerini açtı. Henüz 8 yaşındayken ailesi ile birlikte Türkiye’ye taşındı. Eğitim yaşamına farklı ülkelerde başlayan Berk Coşkun aile kökeni anne ve babası Bulgaristan göçmeni Türk bir ailedir. Gürcistan, Kazakistan ve Ukrayna da ailesi ve kardeşleri ile yaşayan Berk Coşkun müzik kariyerine annesinin armağan ettiği bir müzik aleti olan org ile başladı. Aynı zamanlarda piyano çalmayı da öğrendi.

Berk Coşkun youtube ve internet dünyasında tanınmaya başlaması youtube kanalına yüklediği coverlar ile başladı ve kısa bir sürede dikkatleri çekerek büyümeye ve milyonlarca takipçi kazanmaya başladı. Berk Coşkun profesyonel müzik kariyerinde sanatçı Ziynet Sali ile birlikte “Hadi Hoppalara” şarkısında çalıştı. Bunun bunun yanında Feride Hilal Akın ile de beatbox çalışması bulunmaktadır. 

Berk Coşkun google hileleri, youtube hileleri, Netflix hileleri, şarkıları

Berk Coşkun özel yaşamında hayranları ve takipçilerinin en fazla merak ettiği özellikler içinde saç renginin gerçekten sarı olup olmadığıdır. Berk Coşkun saç rengi sarı ve göz rengi de mavidir. Bu hayatta korkuları içinde listenin ilk sırasına ailesini kaybetme endişesi ve korkusu bulunmaktadır. En sık kullandığı cümle “bişey söylücem” ve en sevdiği renk mavi. Spor dallarında en fazla fitnees sevmektedir. Hayranlarının merak ettiği bir diğer konu ise ikizinin olup olmadığı sorusudur. Berk Coşkun ikizi değil ama Bersu Coşkun adında bir kız kardeşi mevcuttur. Tabi en önemli ve özel soru ise sevgilisinin olup olmadığıdır. Bu hususta Berk Coşkun’un yanıtı yoktur.

Berk Coşkun Ziynet Sali, Gülben Ergen, Feride Hilal Akın, Ecrin Su Çoban, Tuğçe Kandemir ve daha birden fazla biline sima ile paylaşımları bulunmaktadır. Berk Coşkun 2019 senesinde Kubilay Karça ile birlikte yazdığı ve seslendirdikleri “Daha Yeni Başladı” adlı müzik çalışması ile yer aldı. Berk Coşkun şimdilerde çalışmalarını sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.