Berk Çiçekgil kimdir, Berk Çiçekgil kaç yaşında?

07.11.2021
587
Berk Çiçekgil kimdir, Berk Çiçekgil kaç yaşında?

Berk Çiçekgil kimdir, biyografi bölümünde Berk Çiçekgil biyografi sayfası ile karşınızdayız. Berk Çiçekgil kaç yaşında?, Berk Çiçekgil memleketi neresi, Berk Çiçekgil facebook, Berk Çiçekgil nereli, Berk Çiçekgil instagram, Berk Çiçekgil ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Berk Çiçekgil kimdir? başlığımızın detayları..

Berk Çiçekgil Kimdir – Berk Çiçekgil Biyografi

  2000 İstanbul doğumlu Berk Çiçekgil,son haftalarda sosyal platformda çok konuşulan fenomendir. Berk Çelikel’in annesi Hacer ve babası Hasan olarak bilinmektedir. Berk Çelikel’in Sudenaz adında kız kardeşi bulunmaktadır. Ailesi, Berk Çiçekgil’in başarılı ve azimli olmasından dolayı hep destek çıkmış ve gurur duymuşlardır.

Berk Çiçekgil, tiktok fenomeni olmasının bunun yanında profesyonel dansçı ve Jeoloji mühendisliği öğrencisidir. Kız arkadaşı Pelin Yar ile birlikte çektiği tiktok videoları ilgi gören Berk Çiçekgil’in sosyal platformda hatrı sayılır bir takipçi kitlesi var. Kız arkadaşı Pelin Yar ile birlikte çektiği tiktok videoları ilgi gören Berk Çiçekgil’in sosyal platformda hatrı sayılır bir takipçi kitlesi var. 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.