Berk Atan

Berk Atan

20 Temmuz 2015 0 Yazar: Biyografi

Berk atan 26 eylül 1991’de izmir bornova’da doğmuştur.Anne tarafı boşnaktır.Liseyi sıdıka rodop lisesin’de okumştur . Daha sonra anadolu üniversitesi açık öğretim fakültesi halkla ilşkiler bölümüne girmiştir. Halen eğitimine devam etmektedir.

11 yaşında futbola başlamış olan berk atan, 17-18 yaşlarında iken altay futbol takımında oynamış kalecilik yapmış fakat daha sonra sonra modellik yapmaya başlamıştır.

Aslında o yarışmadan önce de modellik yapmıştır. Ardından 2011 yılında yapılan best model of türkiye yarışmasında gelecek vaat eden manken seçilmiştir. Daha Sonrasın da ise 2012 yılında yapılan best model of türkiye’de seçildi.

189 boyunda ve ve 83 kilo ağrılığındadır. Berk atan’ın facebook hesabı yoktur fakat instgam ve kuşlu site de hesapları vardır .Koyu bir galatasaraylı olan berk atan aynı zamanda hayvanları sevmektedir. Ve birde ares adında bir köpeği vardır.

Daha önce altındağlı ve herşey yolunda merkez dizilerinde oynayan berk atan şimdilerde sadullah çelen’in yönetmenliğini yaptığı güneşin kızları dizisinde savaş rolünde oynamaktadır.

Oynadığı Diziler
2015-güneşin kızları savaş mertoğlu tv dizisi
2013-altındağlı pamir tv dizisi
2013 herşey yolunda merkez tv dizisi

istanbul escort bayan