Berk Ali Çatal Kimdir? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler! Kardeşlerim Tolga

31.10.2021
741
Berk Ali Çatal Kimdir? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler! Kardeşlerim Tolga

Berk Ali Çatal Kimdir? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler! Kardeşlerim Tolga, biyografi sitemizde, Berk Ali Çatal Kimdir? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler! Kardeşlerim Tolga başlığı altında makale bir araya getirdik. Berk Ali Çatal Kimdir? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler! Kardeşlerim Tolga biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Berk Ali Çatal Kimdir? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler! Kardeşlerim Tolga

Berk Ali Çatal kimdir? Kaç yaşında? Oynadığı diziler nelerdir? Kardeşlerim Tolga kim? Burcu ne? Esasen nereli? Gibi çok sayıda soru cümlesi şu aralar Kardeşlerim dizisi seyircileri aracılığıyla arama motorlarında çok fazla aranmaktadır. Oyuncunun boyu ve kilosu da merak konusu olmuştur.

Kardeşlerim oyuncuları içinde bulunan Berk Ali Çatal’ın yaşamı merak konusu olmuştur. Bu nedenle siz değerli okurlarımız için bir biyografi yazısı bir araya getirdik. Elbette oyuncu röportaj verdikçe kendisini daha yakında zamandan tanıma olanağı oluşacaktır. Yeni bilgiler ortaya çıkacaktır. Bu nedenle önümüzdeki günlerde yazımıza eklemeler yapabileceğimizi şimdiden hatırlatalım. İşte Berk Ali Çatal’ın yaşamı!

Berk Ali Çatal Kimdir? Kaç Yaşında?

Berk Ali Çatal, 4 Mart 1995 İstanbul doğumludur.
Ortaokul senelerında rap müzikle uğraştı.
İstanbul Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünü bitiren Ali Çatal, bunun bunun yanında çeşitli oyuncu koçlarından temel oyunculuk ve kamera önü oyunculuğu eğitimleri aldı.

2018’de Esrarengiz Bir Çilek Olayı tiyatro oyununda sahne aldı. 2019 senesinde tiyatro bölümünü üçüncülükle bitirdi.
2009’da 14 yaşındayken Aile Reisi adlı dizide ilk kez boy gösteren Berk Ali Çatal, 2014 senesinde Beni Böyle Sev adlı dizide rol aldı.
2016’da Güneşin Kızları, 2017’de Umutsuz Ev Kadınları, Muhteşem Yüzyıl: Kösem, Söz, 2018’de Vatanım Sensin, 2020’de Çukur dizilerinde yer aldı.
2020’de Kırmızı Oda dizisinde Bayram karakterini oynadı.
Şu aralar ise Kardeşlerim dizisinde Tolga kişiliğine hayat vermektedir. Kahraman Özden menajerlik ajansına kayıtlı olarak yeni projelerde yer almaya sürdürmektedir.

Boyu Ve Kilosu

Balık burcu detaylarını taşımaktadır. 1.82 boyundadır ve 72 kilodur. Esasen nereli olduğu bilinmemekte. Sevgilisi olup olmadığı bilgisine ulaşılamamıştır. Sosyal medya aracında Twitter ve İnstagram kullanmaktadır. Bu yazının hazırlandığı sırada Twitter hesabında 9.900 takipçisi, İnstagram hesabında 253.000 takipçisi bulunmaktadır. Genç oyuncunun takipçi sayısı sürekli olarak artmaktadır. Kardeşlerim dizisinin bölümleri ilerledikçe de bu artışın devam etmesi beklenmektedir.

Twitter Adresi Berkalicatall04

İnstagram Adresi berkalicatal

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.