Berhan Arısoy kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
111
Berhan Arısoy kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Berhan Arısoy kimdir?, biyografi sitemizde Berhan Arısoy kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Berhan Arısoy kimdir? kaç yaşında?, Berhan Arısoy kimdir? memleketi neresi, Berhan Arısoy kimdir? evi nerede, Berhan Arısoy kimdir? nereli, Berhan Arısoy kimdir? instagram, Berhan Arısoy kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Berhan Arısoy kimdir? Biyografi

Berhan Arısoy nereli? Kaç yaşında?

Berhan Arısoy kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Berhan Arısoy evli mi, eşi kim? Berhan Arısoy şarkıları, albümleri, müzik kariyeri, ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Dr. Berhan Arısoy yaşamı ve biyografisi

Berhan Arısoy Türk Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzman doktordur. Hem doktor hem de müzisyendir. Tıp kariyerinin bunun yanında müzik kariyeri ile de tanınmaktadır.

Berhan Arısoy 1979 Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına başkent Ankara’da başladı. Ortaokul senelerı İzmir’de geçen Berhan Arısoy liseyi Ankara’da bitirdi. Liseden mezun olduktan sonra üniversite yaşamına Ankara Tıp Fakültesi’nde sürdürdü. İhtisasının sonrasında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı olarak görev yapmaya başladı.

Berhan Arısoy biyografi

Berhan Arısoy müzik yaşamı 6 yaşında başladı. Çocukken kendisine babası aracılığıyla alınan org aracılığıyla müzik kariyerini başlattı. 12 yaşında balama öğrendi ve 15 yaşında ilk bestesini yaptı. Berhan Arısoy medya kariyeri 2006 senesinde Ankara Radyo Ekin ve Radyo Umut yaptığı radyo programları ile başladı. “Yakamoz” isimli programı hazırlayıp sunan Berhan Arısoy  2007 senesinde ev stüdyosunda aranje yapmaya başladı. Dr. Berhan Arısoy 2010 senesinde ilk solo albüm çalışması olan “Gurbette anne”, ile müzik piyasasına adım attı.

2020 senesinde “İhanet Vakti” ve “Fırtına Vurdu” adlı müzik çalışmaları ile gündeme gelen Berhan Arısoy başarılı müzik kariyerini sürdürmeye sürdürmekte.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.