Berfin Öztürk kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
217
Berfin Öztürk kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Berfin Öztürk kimdir?, biyografi sitemizde Berfin Öztürk kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Berfin Öztürk kimdir? kaç yaşında?, Berfin Öztürk kimdir? memleketi neresi, Berfin Öztürk kimdir? evi nerede, Berfin Öztürk kimdir? nereli, Berfin Öztürk kimdir? instagram, Berfin Öztürk kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Berfin Öztürk kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Berfin Öztürk
Doğum tarihi: 9 Temmuz 2004
Doğum yeri: İzmit
Boy: 1.67 cm
Kilo: 51 kg
Burcu: Yengeç
Eğitim: Lise
İlişkisi: Bekar
Meslek: Tiktoker, Fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın

Berfin Öztürk nereli? Kaç yaşında?

Berfin Öztürk kimdir, nereli, kaç yaşında, boy kilo? Berfin Öztürk Yağız Çiçek yarıldı mı? Neden ayrıldı? TikTok fenomeni Berfin Öztürk kim? Berfin Öztürk kimdir kaç yaşında, ile ilgili bilgiler, fotoğrafları, kardeşi, ailesi, ufaklüğü, eski hali kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birilikte olacak.

Berfin Öztürk yaşamı ve biyografisi

Berfin Öztürk Türk Tiktoker ve sosyal platform fenomenidir. Tiktok üzerinden paylaşımı yaptığı, keyifli videolar, danslar ve fotoğraflarla tanınmaya başladı.

Berfin Öztürk kimdir kaç yaşında, hakkında bilgiler, fotoğrafları, kardeşi, ailesi, küçüklüğü, eski hali

Berfin Öztürk 9 Temmuz 2004 senesinde İzmit’te dünyaya gözlerini açtı. Berfin Öztürk eğitim yaşamına İzmit’te başladı. İnternet ve medya dünyasına 2019 senesinde TikTok üzerinden paylaşımı yaptığı içeriklerle çok büyük bir çıkış yakaladı. Berfin Öztürk takipçileri ve hayran kitlesinin büyük bir bölümü çcouk ve gençlerden buluşmaktedir. Sosyal medya fenomenleri içinde bulunan Berfin Öztürk Berfinmis ismi ile tanınmaktadır. 2019 senesinde İzmit NCity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde hayranları ile buluşan Berfin Öztürk büyük bir insan seli ve hayran kitledi ile karşılandı. Fanlarının doğum tarihini baz alarak ile ilgili özetledikleri cümle ise “Sonsuzluğun Başlangıcı” şeklindedir. Berfin Öztürk Yağız Çiçek ile birlikte adı anıldı ve birliktelikleri oldu. Lakin bu birliktelik ardından bitti.

Berfin Öztürk bekar olup şimdilerde TiKTok üzerinden video ve fotoğraf paylaşımlarını yapmaya sürdürmektedir.

@berfinmis

İki tane taze fasulyem şarkı yapmış ??

♬ Ece Ronay ve Kong KES LAN – ecetaylanr

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.