Beren Tan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
769
Beren Tan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Beren Tan kimdir?, biyografi sitemizde Beren Tan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Beren Tan kimdir? kaç yaşında?, Beren Tan kimdir? memleketi neresi, Beren Tan kimdir? evi nerede, Beren Tan kimdir? nereli, Beren Tan kimdir? instagram, Beren Tan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Beren Tan kimdir? Biyografi

Beren Tan nereli? Kaç yaşında?

Beren Tan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Beren Tan sevgilisi var mı? Beren Tan son hali, okulu, tenis eğitimi? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Beren Tan yaşamı ve biyografisi

Beren Tan Ebru Şallı ve Harun Tan’ın oğludur. 2015 senesinde Barcelona’da tenis eğitimi almak için İspanya’ya gitmesi ile gündeme geldi. 

Beren Tan fotoğrafları fotoğrafları

Beren Tan 6 Mart 2004 İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Annesi manken Ebru Şallı ve babası iş adamı Harun Tan’dır. Harun Tan’dan olma Can isminde bir kardeşi daha mevcuttur. 2010 senesinde Pars adında bir kardeşi daha dünyaya gözlerini açtı. Lakin babası Harun Tan ve annesi Ebru Şallı 2013 senesinde boşanma kararı aldı. Beren Tan’ın annesi Ebru Şallı boşandıktan sonra yeni bir evliliğe yelken açtı ve işadamı Uğur Akkuş ile evlendi. Beren Tan’ın  kardeşi Pars uzun süre lenfoma hastalığı nasıl tedavi edileceği gördü fakat yaşam savaşını 2020 senesinde kaybetti ve vefat etti.

Ebru Şallı oğlu Beren Tan son hali

Beren Tan 2015 senesinde Barcelona’da tenis eğitimi almak için İspanya’ya gitti. 2018 senesinde 14 yaş sporcuların katıldığı turnuvada 135 tenisçi içinde birinci oldu. Balık burcu olan Beren Tan şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.