Beren Güney kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
272
Beren Güney kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Beren Güney kimdir?, biyografi sitemizde Beren Güney kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Beren Güney kimdir? kaç yaşında?, Beren Güney kimdir? memleketi neresi, Beren Güney kimdir? evi nerede, Beren Güney kimdir? nereli, Beren Güney kimdir? instagram, Beren Güney kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Beren Güney kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Tolga İmanoğlu
Doğum tarihi: 1985
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.70 cm
Kilo: 50 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın

Beren Güney nereli? Kaç yaşında?

Beren Güney erkek hali, kaç yaşında, erkek mi, ailesi, estetiksiz hali? Beren Güney gerçek adı, sevgilisi, kimin çocuğu, mesleği ne? Ne zaman nerede ameliyat oldu? Beren Güney eski hali, ifşa ettiği futbolcular, ile ilgili araştırılan detaylar, kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Beren Güney yaşamı ve biyografisi

Beren Güney Türk sosyal platform fenomenidir. Aynı zamanda model ve mankendir. Asıl ve gerçek adı Tolga İmanoğlu’dur. Cinsiyet değiştirdikten sonra fenomen olmaya başladı. Beren Güney özellikle ünlü futbolcuları ifşa etmesi ile gündeme gelmiştir.

Beren Güney gerçek adı, sevgilisi, kimin çocuğu, mesleği ne

Beren Güney 1985 senesinde İstanbul’da varlıklı bir ailenin erkek çocuğu olarak dünyaya gözlerini açtı. Gerçek Tolga İmanoğlu’dur. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Bir süre yurtdışında yaşadı. Cinsiyet değiştirmeye karar verdi. Bu cinsiyet değiştirme cerrahi operasyonu için yurt dışını tercih etti ve ameliyat oldu. Beren Güney cinsiyet değiştirme ve estetik görünümü için birden fazla bıçak altına yattı.

Beren Güney estetik öncesi sonrası, erkek hali ve kadın hali ile görenleri şaşırtmıştır. 2018 senesinde kendince ideal görünüme kavuştu ve instagram üzerinden içerikler paylaşmaya başladı. Kısa süre içinde bir feneomen oldu. Kimine göre uygun bir görünüme sahip olan Beren Güney bazı takipçiler aracılığıyla aşırı estetikli olarak lanse ediliyor.

Beren Güney magazin dünyasında ve gündem haberlerinde daha çok ifşa ettiği futbolcuların mesajlarını paylaşarak gündeme gelen isim olmuştur. Bir dönem Beşiktaş futbolcusu Mohamed Elneny’nin kendisine attığı mesajları ifşa etti. Ardından 2020 senesinde Kerem Tunçeri’nin kendisine attığı mesajları takipçileri ile paylaşımı yaptı.

Beren Güney erkek hali estetiksiz hali

Beren Güney estetiksiz hali
Beren Güney eski hali
Beren Güney erkek hali
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.