Bensu Soral Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
408
Bensu Soral Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Bensu Soral Kimdir?, biyografi sitemizde Bensu Soral Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Bensu Soral Kimdir? kaç yaşında?, Bensu Soral Kimdir? memleketi neresi, Bensu Soral Kimdir? evi nerede, Bensu Soral Kimdir? nereli, Bensu Soral Kimdir? instagram, Bensu Soral Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Bensu Soral Kimdir? Biyografi

Bensu Soral Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

Bensu Soral kimdir? Bensu Soral aslen nereli ve kaç yaşındadır? İşte Bensu Soral biyografisi. Bensu soral 2 Şubat 1991 tarihinde Bursa’da dünyaya gözlerini açtı. Bensu Soral kendisi ile aynı mesleği paylaşan Hande Soral’ın kız kardeşidir. İkizi Bedirhan Soral. Bensu Soral kilo 50’dir. Bensu Soral boyu 1,70 cm’dir.

Bursa’da eğitimini bitirdiktan sonra İstanbul Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Grafik Bölümünde halen eğitimini sürdürmektedir. Üniversite senelerı devam ederken çeşitli kurumlarda model ve mankenlik yapan Bensu Soral, oyunculuk eğitiminin sonrasında mankenliği bırakmıştır. Hayvanlara duyduğu sevgi ise bi hayli fazladır.

Bensu Soral’ı TV ekranları ile buluşturan ilk proje “Yol Ayrımı” dizisidir. Bunun yanında Bensu Soral Murat Dalkılıç’ın Kader klibinde de yer almıştır. Bensu Soral’ı esas seyircisi ile buluşturan proje İçeride dizisi oluştur.

Başrollerinde Çetin Tekindor, Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İğnemli ve Uğur Yücel’in olduğu dev kadroda yer almıştır. İçerde Bensu Soral için büyük bir çıkış noktası olmuştur. Bensu Soral sevgilisi ile gündeme gelmeyen daha çok işi ile ön planda olan güzel oyuncularımız içindedır.

Bensu Soral sevgilisi Hakan Baş ile 29 Eylül 2018 tarihinde evlendi.

Oyunculuk kariyerinde Vicdan dizisi güzel oyuncunun farklı yönlerini görülmektedirtmıştır. Bensu Soral Star TV’de Beren Saat, Hülya Avşar ve dev kadrosu ile yayına giren Kösem dizisinde de adından söz ettirmiştir.

Bensu Soral’ın içinde olduğu diğer projeler ise 2014 Boynu Bükükler, 2015 Tatlı Küçük Yalancılar oldu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.