Bengi Ceren Uluğ kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
362
Bengi Ceren Uluğ kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Bengi Ceren Uluğ kimdir?, biyografi sitemizde Bengi Ceren Uluğ kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Bengi Ceren Uluğ kimdir? kaç yaşında?, Bengi Ceren Uluğ kimdir? memleketi neresi, Bengi Ceren Uluğ kimdir? evi nerede, Bengi Ceren Uluğ kimdir? nereli, Bengi Ceren Uluğ kimdir? instagram, Bengi Ceren Uluğ kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Bengi Ceren Uluğ kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Bengi Ceren Uluğ
Doğum tarihi: 1999
Doğum yeri:  İzmir
Boy: 1.72 cm
Kilo: 53 kg
Burcu: Terazi
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Bengi Ceren Uluğ nereli? Kaç yaşında?

Bengi Ceren Uluğ kimdir, nereli, boyu kaç? Kilocu ve burcu? Oynadığı diziler, instagram hesabı, sevgilisi, vikipedi bilgileri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Bengi Ceren Uluğ yaşamı ve biyografisi

Bengi Ceren Uluğ Türk dizi oyuncusudur. 2016 senesinde başladığı dizi oyunculuğuna Rüzgarın Kalbi ve Hayat Sevince Güzel dizileri ile tanınmaya başladı. 2017 senesinde Kalk Gidelim dizisinde en büyük çıkışını yaptı.

Bengi Ceren Uluğ 1999 senesinde İzmir’in Karşıyaka İlçesi’nde dünyaya gözlerini açtı Çocukluk senelerı ve eğitim yaşamı İzmir’de geçti. Liseden mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde eğitim hayatına sürdü.

Oyunculuk kariyerine İzmir’de başlayan Bengi Ceren Uluğ, 2016 senesinde iki farklı dizide rol aldı. “Rüzgarın Kalbi” ve “Hayat Sevince” dizilerinde oynadığı karakterlerle tanınmaya başladı. 2017 senesinde TRT Dizisi olan “Kalk Gidelim” dizisinde “Cennet” rolü ile yıldızı parladı ve bu dizide büyük bir çıkış yakaladı. Günümüzde dizi film çalışmalarını ilerleten Bengi Ceren Uluğ bekar olup sevgilisi yoktur.

Bengi Ceren Uluğ dizi ve filmleri

Bengi Ceren Uluğ yer aldığı diziler, Bengi Ceren Uluğ diziden neden ayrıldı?

  • 2017 Kalk Gidelim TV Dizisi (Cennet)
  • 2016 Hayat Sevince Güzel TV Dizisi
  • 2016 Rüzgarın Kalbi TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.