Benan kocadereli kimdir, nereli kaç yaşında?

01.04.2022
732
Benan kocadereli kimdir, nereli kaç yaşında?

Benan kocadereli kimdir, nereli, kaç yaşında?, biyografi sitemizde cinayete kurban giden Şafak Mahmutyazıcıoğlu eski eşi Benan kocadereli ile alakalı bir biyografi yazısı hazırladık. Benan kocadereli kaç yaşında?, Benan kocadereli memleketi neresi, Benan kocadereli kimdir evi nerede, Benan kocadereli nereli, Handan Toprak instagram ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Benan Kocadereli Biyografi

Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu gece geç saatlerde Bakırköy’de bir balıkçı restoranında kimliği belirsiz bireylerce silahlı saldırı sonrası haytını kaybetti. Konunun tüm detayları merak edilirken Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi de merak edildi. Peki, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi kimdir? Benan Kocadereli kimdir?

BENAN KOCADERELİ KİMDİR?

Benan Kocadereli eski eşi ile hala evliyken beraber olduğunu öne devam ettiği Ece Erken’in oturduğu evin önüne gelerek aracının sağ ve sol aynasını kırdığını vurgulayarak ünlü sunucuya, 10 bin TL maddi tazminat 100 bin TL de manevi tazminat talebinde bulunarak dava açmıştı. İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde önceki gün görülen davaya, Benan Kocadereli ve Ece Erken katılmamıştı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.