Belma Belen kimdir, Belma Belen kaç yaşında?

07.11.2021
330
Belma Belen kimdir, Belma Belen kaç yaşında?

Belma Belen kimdir, biyografi bölümünde Belma Belen biyografi sayfası ile karşınızdayız. Belma Belen kaç yaşında?, Belma Belen memleketi neresi, Belma Belen facebook, Belma Belen nereli, Belma Belen instagram, Belma Belen ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Belma Belen kimdir? başlığımızın detayları..

Belma Belen Kimdir – Belma Belen Biyografi

Ankara Üniversitesi  Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümünde mezun olan, Belma Belen, İzmir’li fakat Ankara’da dünyaya geldi büyüdü. Başkent İletişim’de spikerlik ve sunuculuk eğitimi almış, yapımcı spiker sunucudur. Sunduğu programların yapımları da kendisine aittir.

Uzun senelerdır ulusal kanallarda hem canlı, hem de bant program yapan Belma Belen, bunun bunun yanında yoğun bir biçimde kongre, festival ve konferans vb. sunumlarında bulunmaktadır. ilk ekran deneyimini Flash Tv ekranlarında gerçekleştirmiş, program sunarken eğitimini de sürdürmüştür.

Uzun bir dönem TGRT Haber de Belen ile Geziyoruz adlı programı hazırlamış ve sunmuştur. Ardından Belma Belen ile Festivaldeyiz programına devam etmiştir. Beyaz Tv ekranlarında yayına giren Başkanlar Anlatıyor adlı programı hazırlayıp sunmuştur.Başarılı ismin kendisine ait olan Belen Yapım isimli bir şirketi bulunmaktadır. 

Günümüzde Belma Belen’in kendine özgü keyifli sunumuyla Belma Belen’le Geziyoruz programı her pazar 14:00 Beyaz Tv ekranlarında yayınlanmaktadır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.