Beliz Şen kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
914
Beliz Şen kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Beliz Şen kimdir?, biyografi sitemizde Beliz Şen kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Beliz Şen kimdir? kaç yaşında?, Beliz Şen kimdir? memleketi neresi, Beliz Şen kimdir? evi nerede, Beliz Şen kimdir? nereli, Beliz Şen kimdir? instagram, Beliz Şen kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Beliz Şen kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Beliz Şen
Doğum tarihi: 10 Eylül 1993
Doğum yeri: İzmir
Boy: 1.72 cm
Kilo: 57 kg
Burcu: Başak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Beliz Şen nereli? Kaç yaşında?

Beliz Şen kimdir, nereli, kaç yaşında, saçı, boyu, kilosu ve burcu? Beliz Şen teyzesi kim? Beliz Şen Bengü akraba mı? Beliz Şen sevgilisi var mı? Beliz Şen annesi, babası, ailesi, burnu estetik mi, kısaca yaşamı, röportaj ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Beliz Şen yaşamı ve biyografisi

Beliz Şen Türk youtuber, sosyal platform fenomenidir. Sanatçı Bengü’nin yeğenidir. Youtube üzerinden paylaşımı yaptığı video içerikleri ile tanınmaktadır.

Beliz Şen sevgilisi

Beliz Şen 10 Eylül 1993 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İzmir’de başladı. Yüzmeye yaşamında boğulma tehlikesi geçirdiği için 8 yaşında başladı. Ege ve Akdeniz Bölgelerinde tertip edilen yüzücülük müsabakalarında birincilik ödüllerinin sahibi oldu. Beliz Şen 2010 senesinde tertip edilen Türkiye Açık Yaş Madalyasını da kazan isim oldu. 100 metre sırtüstü Türkiye ikinciliği ve 50 metre sırtüstü Türkiye üçüncülüğü bulunmaktadır. Başarılı sporcu Arkas Spor Kulübü’nünde lisanslı yüzücüsüdür. Beliz Şen liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İzmir Bornova’da Yaşar Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde sürdürdü.

Beliz Şen Bengü

Beliz Şen internet dünyasında tanınmaya 2016 senesinde başladı. Makyaj ve özel bakım sırlarını, tüyolarını ve inceliklerini kitlesi ile paylaşan genç fenomenin videolarında teyzesi şarkıcı Bengü’de yer almıştır.

Beliz Şen’in sediği renk mor, sevdiği diziler içinde Asmalı Konak ve Çemberimde Gül Oya dizileri yer alırken, kozmetik markaları içinde Sefora ve Mec ürünlerini tercih etmektedir. En sevdiği rujun rengi kırmızıdır ve en sevdiği kitap Zlatanın Günlüğü adlı kitaptır. Zeytinyağlı Barbunya seven Beliz Şen, Galatasaray’lı olup vücudunda dövmeler de bulunmaktadır. En sevdiği giyim markası Zara ve en İzmir’de en sevdiği lokasyon Gül Sokak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.